Etiketler:
  1. semuş

semuş Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

mesaj aşk

Konu, 'Melekler Cafe' kısmında semuş tarafından paylaşıldı.

aşknedir neden vardır sizce.

2. semuş

semuş Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence acı çekmektir.

3. BaHaRR

BaHaRR Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    iyide cnm bunun yeri burası değil mod arkadaşlar yardımcı olurlar şimdi.......

mesaj aşk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşk Mesajları

Aşk Mesajları

Seni Seviyorum! Diyen Dillere Degil...senin Icin Aglayan Gozlere Inan... Insanin Insana Verebilecegi En Olumsuz Hediyedir Sevgi... Unutma Ki Insan Sevebildigi Kadar Insandir. Insanlarin Umudunu Kirma..belki De Sahip Oldugu Tek Sey Odur....
  2. Aşk mesajları

Aşk mesajları

Bir yürek nelere yeterse, bir can bir canı ne kadar severse bir damardan ne kadar çok kan geçerse, yaşam ölüme ne kadar değerse, sen de benim için o kadar değerlisin. Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar etkileyici,çekici ve güzelsin ama aranızda tek fark var onlar milyonlarca sen bir tanesin... Bugün mavi bulutları avucunuza mutluluğu baş ucunuza sevgimi de usulca kalbinize koyuyorum....
  3. Günaydın Aşk Mesajları Kısa

Günaydın Aşk Mesajları Kısa

Günaydın Aşk Mesajları Kısa . Selam kızlar sevgilime her sabah göndereceğim günaydın mesajları istiyorum ama çok romantik olsun aşk koksun
  4. Sevgilime Aşk mesajları 2012

Sevgilime Aşk mesajları 2012

2012 Sevgiliye Aşk Sözleri Sevgilime Aşk mesajları 2012 "Sevgilime en güzel aşk sözleri mesajları arıyorum" diyenler, işte sizler için sevgiliye söylenecek en güzel aşk dolu mesajlar ve sözler. Buyrun Melek'ler; Geceye inat gün ağarmakta, ağaca inat dal çoğalmakta, ölüme inat insanlar çoğalmakta, bense sana inat seni sevmekteyim, inat bu ya hepte seveceğim... Hani gözler vardır...
  5. Platonik Aşk Mesajları istiyorum

Platonik Aşk Mesajları istiyorum

Platonik aşk yaşamış olan arkadaşlarım var mı bilmiyorum aranızda ama ben ne yazık ki platonik bir aşığım evet ne yazık çok yazık çok acı:S Sizden Platonik Aşk Mesajları yazmanızı rica ediyorum belki bu msjlar sayesinde aşkımı görebilir ya da ona aşık olduğumdan şüphelenebilir:S

Sayfayı Paylaş