Mesajlasırken erkeğin hoşlandığını nereden anlarım?

• Konbuyu başlatan Gugumm
  • Başlangıç tarihi
G

Gugumm

Forum Okuru
Mesajlasırken erkeğin hoşlandığını nereden anlarım?

Mesajlasırken erkeğin hoşlandığını anlamak melek mesajlasırken erkekler nelerden hoşlanır forum'da.​

Arkadaşlar şimdi bir erkek arkadaş var ama böyle sevgili değiliz ve kanlı gibi konuşuyoruz takiliyoruz. Ama ben kendisinden hoşlanıyorum galiba. Şimdi yüzyüze çok gelmiyoruz ama mesajlasırken erkeğin hoşlandığını anlamak için nasıl bir yol izlemek lazim? Yani benden hoşlanıyor mu o da ya da kendime cekmek için ne yapmam gerekir?

Merhabalar
Bence erkek ve kızlar kesinlikle kanlı olmamalı :) sonucu böyle oluyor işte kızlar dayanamıyor bu erkekler için de geçerli de gerçi. Çünkü kankilik yapmayi beceremiyorsunuz arkadaşım. Al simdi kankinden hoslaniyorsun karşındaki seni hala kanki olarak görüyorsa ne olacak öyle değil mi sen kalacaksın hem sevginden mahrum hem kankinden de mahrum yani. Şimdi mesajlasırken erkeğin hoşlandığını anlamak için konuşmaları tavırları kullandıkları emojiler bile bunu gösterir. Ne bilim bana biri kalpli şeyler gonderiyorsa vardır hissettiği bir şeyler herhalde. Ya da kullandığı hitap şekilleri örneğin kanki mi diyor ismini mı söylüyor canım hayatım filan mı diyor? Kanki olduğunuz için öyle pat diye de söylenmez böyle şeyler karşıdakinin arkadaşlığını da kaybetmek istemez insan bence. Bu arkadaşlığı bozma sen beni dinle kankinle oyle kal sen.

Dilerseniz aşağıdaki linkten de "erkek huysuz hanımıyla nasıl gecinmeli" beyler bu yazı da size valla yorumlar sizden artık.

Geri