Mesajlaşırken konuşulacak konular için yardımmm

H

hangisiniyapim

Forum Okuru
Mesajlaşırken konuşulacak konular için yardımmm
Mesajlaşırken konuşulacak konular hangileridir neler konuşulur.

Selam arkadaşlarım değerli büyüklerim benim yaşım 21 ilk kez bir erkek arkadaşım oldu okullar kapandığında telefonumu bizim tuğçeden almış ve bana mesajını attı biraz konuştuk kimsin necisin dedikten sonra bizim okulda olduğunu ve benimle muhabbet etmek arkadaş olmak istediğini belirtti. Bizim aile biraz mutaassıptır bende kabul ettim ama konuşacak konu bulamıyorum ya.

Arkadaşınızla konuşurken öyle kelimeler ardı ardına geliyor ama iş erkek olunca ya da erkek arkadaş olunca neler konuşacağım tam bilemiyorum. Bana yardımcı olabilir misiniz tam olarak neleri konuşmamı tavsiye ediyorsunuz ?

Hayatım normalde biz kadınların konuşacak eften püften bir çok şekilde sebepleri olur ama sen erkekle konuşacağından dolaıy malesef konuşacak şey bulamıyorsun. Kendin gibi ol konuşacak çok fazla konu var mevsimler, işlerin kötülüğü ne olacaksın, hayatın nasıl gidiyor anneler babalar kardeşler. Sünger Bob yahu konuşacak çok konu var ama anladğım kadarı ile sen kendini biraz kasıyorsun.

Kendin gibi olman gerekiyor ama bir de bu durumalr yaradılışla da alakalı yani pek konuşkan değilsen bu malesef mesajlara da yansıyor. Kendin gibi ol mutlaka konuşacak konu bulabilirsin hayatım.

Geri