Meslek testi

papattya

Yeni Üye
Üye
Meslek testi
meslek testi hangi meslek bana göre testi hangi bana uygun
meslek testi, meslek belirleme, nedir, test, öneriler, işte burada melekler
mesleki[1]-37e.gif

sevgili melekler çok güzel bir test buldum. 120 tane soruyu cevaplıyorsunuz ve size yüzdeleriyle hangi mesleklerin size uygun olduğunu gösteriyor. Bakalım hangi meslekler size göre
SM90.NETSM90 Network Firewall

Moderatör tarafında düzenlendi:
%120 -psikoloji,sosyoloj,felsefe,antropoloji,hukuk,kamuyönetimi,gazetecilik ,yazarlık..

en fazla oran bu çıktı..zaten össye girerkn hukuk yazmamı çok istediler , ii bir hukukçu olurmuşum öyle diyorlardı ,puanım da yetiyordu ama meslek lisesi çıkışlı olduğum için elediler bizi ..
yazarlık deseniz 13 yaşımdan beri yazıyorum..:ehi:
psikoloji deseniz herkesin dert ortağıyım zaten hahaha
herkes ilk aklı mutlaka benden alır hahaha
yani bu test çok doğru çıktı benim için :ehi:

ikinci yüksek oran da ;
%100 -fotoğraf,sinema,tiyatro,folklör,müzik,resim.... çıktı..
bu da doğru sanatsal yönüm çok kuvvetlidir..
tiyatro elemelerinde okul 1.si olmuştum üni.de ..herkes ayakta alkışlamıştı doğaçlamamı hahaha
müzik deseniz sesim çok güzeldir konservatuar için çok koştular peşimden ama bana ters olduğu için girmedim o ayrı hahaha
ana amma da yetenekliymişim heee hahaha
ama bu test zaten bilimsel bir test sanırım çünkü daha önce de farklılarına rastlamıştım ..
bende çok doğru çıktı yapın yapın mutlaka hem de çok eğlenceli ...:ehi:

daha çok sosyoloji, felsefe, edebiyat ve siyasal bilimler çıktı.
okuduğum bölüm az çok ilgilendirsede uzağından yakınından geçmiyor gibi sanki :/
teşekkürler.

spr

test çok güzeldi ben hayvan konusunda ve yabancı dil öğretmenliğinde iyi çıktım.
bu arada bu test çok doğru falan dienler var zaten öyle olmalı.

çok alakasız şeyler çıktı %70 dil öğretmenliği %60 tıp oysaki ben tıp okumak istiyorumm :)

Geri