gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Mest'ü Hayranım İlahisi

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

mest ü hayranım mestu hayranım mest ilahisi gözümden yaşlar akmaya başlar ilahisi mestü Mest'ü hayranım zaru giryanım
    Hem dem lisanım der Allah Allah
    Gözümden yaşlar akmaya başlar
    Cümle kurt kuşlar der Allah Allah
    İrfan isteyen ihsan isteyen
    Canan isteyen der Allah Allah
    İns cin melekler yerler felekler
    Suda semekler der Allah Allah

Mest'ü Hayranım İlahisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sana Hayrandır Efendim İlahisi

Sana Hayrandır Efendim İlahisi

efendim ilahisi Rûhum sana âşık sana hayrandır Efendim Bir ben değil âlem sana kurbandır Efendim. Ecrâm ü felek Levh u Kalem mest-i nigâhın Dîdârına âşık Ulu Yezdândır Efendim. Mahşerde nebîler bile senden medet ister Rahmet diyen âlemlere Rahmandır Efendim. Kıtmîrinim ey Şâh-ı Rusül koğma kapından Asilere lütfun yüce fermândır Efendim.. Ta Arşa çıkar her gece âşıkların âhı Medheyleyen...
  2. sana hayrandır efendim ilahisi

sana hayrandır efendim ilahisi

Rûhum sana âşık sana hayrandır Efendim Bir ben değil âlem sana kurbandır Efendim. Ecrâm ü felek Levh u Kalem mest-i nigâhın Dîdârına âşık Ulu Yezdândır Efendim. Mahşerde nebîler bile senden medet ister Rahmet diyen âlemlere Rahmandır Efendim. Kıtmîrinim ey Şâh-ı Rusül koğma kapından Asilere lütfun yüce fermândır Efendim. Ta Arşa çıkar her gece âşıkların âhı Medheyleyen ahlâkın...
  3. Hayran Kalacaksınız

Hayran Kalacaksınız

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Hayranım ben bunlara yaa :))

Hayranım ben bunlara yaa :))

Şu masumluğa bakar mısınız :) Aman ya rabbi poz vermişler bi de :D çook tatlılar... :) Şunlardaki güzelliğe bakın yaa yerim onları ben :) Ohh ohh yarasın miniklerime :):) Bayılıyorum ben bu goldenlara ya çok tatlılar... 2.5 yaşındaki çocuk zekası oluyomuş bunlarda çok akıllılar...
  5. cezakellahu hayran nedir

cezakellahu hayran nedir

bir kaç yerde duyduğum bir kelimeyi buraya yazarak yardım istiyorum. Cezakellahu hayran ne demektir anlamı nedir arkadaşlarım.

Sayfayı Paylaş