1. ayşe taşdemir

ayşe taşdemir Forum Okuru

metre

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında ayşe taşdemir tarafından paylaşıldı.

benim ödevlerim biraz zor bana yardım edermisin

2. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.153
    Ödül Puanları:
    113
    Selamlarl Ayşe sıkıntı nedir size nası yardımcı olabiliriz ?

metre konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Milli Metre prototipi TÜBİTAK'a verildi

Milli Metre prototipi TÜBİTAK'a verildi

Türkiye'de üretilen metrelerin uluslararası stardartı korumasını sağlayan Tarihi Ulusal Metre Prototipi, Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Standartlar ve Ölçüler Genel Müdürlüğü tarafından TÜBİTAK'a teslim edildi. Tarihi Ulusal Metre Prototipi, Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Standartlar ve Ölçüler Genel Müdürlüğü tarafından, TÜBİTAK Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Ömer Anlağan, Ulusal Metroloji Enstitüsü...
  2. Dünyanın En Büyük Kaplanı  2 Buçuk Metre

Dünyanın En Büyük Kaplanı 2 Buçuk Metre

dünyanın en büyük kaplanı Dünyanın en büyük kaplanı. Kesin midir bilinmez nihayetinde gidip dünyanın bütün kaplanlarının boyutunu ölçecek değiller ama bu kaplanın da en büyüklerden olduğu kesin. Arka ayakları üzerinde durduğunda en az 2 buçuk metre vardır diye düşünüyorum nitekim 2. resimde bunu siz de göreceksiniz. Zaten dört ayağı üzerinde de bir insan boyutunda neredeyse.
  3. 215 metre yüksekte salıncak keyfi...

215 metre yüksekte salıncak keyfi...

Dünyanın en yüksek salıncağı Çin'de kuruldu. Harbin kentindeki bir TV istasyonunun 215 metre yükseklikteki katında kurulan salıncak için yerel gazeteler, "Cesur insanlar için" yorumunu yaptı. Rekor yükseklikteki salıncağı denemeye cesaret edenler ise, muhteşem bir manzara önünde sallandı. Salıncağın kurulduğu kulenin, Ukrayna'nın Kiev kentindekinden sonra, dünyanın en yüksek ikinci...
  4. Hapşırınca virüs 40 metre ileri gidiyor

Hapşırınca virüs 40 metre ileri gidiyor

Hapşırınca virüs 40 metre ileri gidiyor A.A Selçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Mehmet Emre Atabek, hasta bir kişinin hapşırması sırasında virüs taşıyan damlacıkların 40 metre, öksürükte 6 metre, konuşmada ise 2 metre ileriye gidebildiğinin yapılan araştırmalarla ortaya konulduğunu bildirdi. Selçuk Üniversitesi...
  5. Yarım Metre Uzunluğunda Böcek Bulundu..

Yarım Metre Uzunluğunda Böcek Bulundu..

yarım metre uzunluğunda böcek, nerededir, hangi ülkede, ne zaman bulundu, kim keşfetti, nasıl bulundu, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili Melekler, Böcek dendi mi özellikle biz bayanlar şöyle bir kıpırdanırız.Hatta abartıp sandalyenin koltuğun üstüne çıkmışlığımız da vardır..hahaha Şimdi bahsedeceğim böcek ise hepimizi yerimizden zıplatacak kadar iri birşey.Tam yarım...

Sayfayı Paylaş