Etiketler:
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Mevlananın kitaplar hakkında sözleri

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Kitap ile ilgili mevlana sözleri Mevlana Celaleddin Rumi'nin kitap ile ilgili sözleri
    Mevlananın kitaplar hakkında sözleri

Cahil kimsenin yanında kitap gibi sessiz ol

Kitaplardan evvel kendimizi okumağa çalışalım!

Mevlananın kitaplar hakkında sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mevlanadan güzel sözler

Mevlanadan güzel sözler

haksızlıkla ilgili sözler mevlana anne ile ilgili sözler mevlananın haksızlıkla sözleri mevlana anne sözleri ahmaklıkla Ya olduğun gibi görün ya da göründüğün gibi ol. (Hz. MEVLANA) Ahmaklık hatada ısrar etmektedir. (Abdulhakim Arvasi) Bir kimseyi tanımak istiyorsan arkadaşına bak. (Hz. Mevlana) Yiğitlik intikam almada değil tahammüldedir. (Bahri Dede) İnsanlara akılları derecesinde...
  2. mevlanadan

mevlanadan

oraya gitme demedim mi sana ? seni yalnız ben tanırım demedim mi ? bu yokluk yurdunda hayat çeşmen benim demedim mi ? bir gün kızsan bana alsan başını yüzbin yıllık yere gitsen, dönüp kavuşacağın yer benim demedim mi ? ...ben bir denizim demedim mi ? sen bir balıksın demedim mi ? demedim mi o kurak yerlere gitme, senin duru denizin benim demedim mi ? demedim mi yolunu vururlar senin, demedim...
  3. Mevlananın kitapla ilgili sözleri

Mevlananın kitapla ilgili sözleri

Kitap ile ilgili mevlana Celaledin Rumi'nin sözleri ve kitaplar hakkındaki sözlürini istiyorum Bir kaç taneydi ama hatırlayamadım teşekkür ediyorum.
  4. Mevlananın en bilindik sözlerini paylaşırmısınız

Mevlananın en bilindik sözlerini paylaşırmısınız

Slm.Lütfen buraya Mevlananın en bilindik sözlerini yazarmısınız. Ödev konum ve vaktim kalmadı, acilen Mevlana sözlerine ihtiyacım var :S
  5. mevlanayla ilgili facebook sözleri lazım

mevlanayla ilgili facebook sözleri lazım

Facebook hesabım içinm Mevlana sözleri yazarmısınız buraya, herkes abuk sabuk şeyler yazıyor ben Mevlananın sözlerini yazmak istiyorum..

Sayfayı Paylaş