Mevlid Kandili Yeni Kutlama Mesajları 2014

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Mevlid Kandili Yeni Kutlama Mesajları 2014
mevlid kandili mesajları, mevlid kandili için mesajlar, mevlid kandili 2014

Sevgili melekler, bu yılın ilk önemli dini gecesi Mevlid Kandili. Mevlid Kandili bu yıl 12 Ocak tarihine denk geliyor. Pazar akşamı kutlanacak olan Mevlid Kandili için kutlama mesajları paylaşmak istiyoruz sizlerle...:)mevlid-kandili.jpgBu mübarek geceyi en iyi şekilde ihya edenlerden olmanız dileğiyle Mevlid Kandiliniz mübarek olsun

Mevlid Kandili gecesinde yaptığınız tüm duaların kabul olması dileğiyle Kandiliniz Mübarek olsun..

Allah'ın aşkıyla yanın bu gece, Mevlana gibi dönün bu gece, secdeye varıp huzura erince, şu fakiride anın bu gece. Hayırlı kandiller!

Kandil günleri Müslümanların ibadetlerinin kabul edildiği dualarının ger çevirilmeidği gecelerdir.Bu geceler hürmetine yapılan tüm dualarınız ve ibadetleriniz kabul olsun inşallah.Hayırlı Kandiller

Kandilinizi kutlarım Allah c.c Mevlid Kandilinde yaptığınız dualarınızı kabul etsin.

Hayırlı ve nurlu Kandiller dileriz.Mevlid kandiliniz mübarek olsun hayırlara ve selamete vesile olsun inşallah

Bugün ellerinizi semaya gönlünüzü Mevlaya açın, bugün günahlardan olabildiğince kaçın, bugün en gizli incilerinizi onun için saçın çünkü bugün kandil, kandiliniz mübarek olsun.

Allah'ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Kandiliniz kutlu olsun..

Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle kandilinizi kutlarım.

Gül sevginin tacıdır, her bahar bir gül taçlanır. O gül ki Muhammet'i hatırlatır. Onu hatırlayana gül koklatır. Gül kokulu sevgi dolu nice kandiller.

Güneşi yüreğinde gözleri ufuklarda muhabbet yolcuları arasında cennet hesabı yapmayan cennetlikler arasında olmanın duasıyla hayırlı kandiller.

Sen öyle bir insan ol ki akıllar dursun, sen ona buna değil Allah'a kulsun. Ziynetler içinde parlayan bir nursun, senin gibi bir dostun kandili mübarek olsun.
 
Son düzenleme:
Üst