1. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38

Mezuniyet Kiyafetleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında »| HeRCai |« tarafından paylaşıldı.

2. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    hepsi harika.çok teşekkürler meleğim...

Mezuniyet Kiyafetleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mezuniyet Elbiseleri

Mezuniyet Elbiseleri

mezuniyet elbiseleri mezunıyet elbıselerı mezunıyet elbıseleri Tatil dönemi yaklaşıyor bütün genç kızlarımız mezuniyet balolarında en güzel olmak için yarışacaklar...O gece en güzel siz olmak istiyorsanız bu elbiselere bakmalısınız:)
  2. guzel bir kiyafet tasarlayalim.

guzel bir kiyafet tasarlayalim.

david jones çanta Diz alti askili siyah bir etek,kirmizi bir gomlek,siyah ince corap,siyah ince okceli ayakkabi,gomlege uysun diye kirmizi buyuk boy bir kol cantasi.tabiki son olarak siyahli ve kirmizili bir kolye kupe istemiyorum kolye olunca .Simdi de siz sevdiginiz yada istediginiz bir tasarim yapin.
  3. ahh mezuniyet..

ahh mezuniyet..

mezuniyette neler yapılır slm ben lise son sınf öqrencisym .tabii mezuniyet var bana yardm ederseniz çokk sevinirm ben 16 yaşında 1.65 boyunda 45 kiloyum nasıl bir kıyafet giyebilrim lütfen biraz fikir verinn...:stop:
  4. nisan kiyafeti

nisan kiyafeti

nisan kiyafetlerinizin fiyatini ögrenmek istiyoruz telefon numarasi yada imelli .ile kontak kura bilirmiyiz( seren1985_@hotmail.de)ye gönderirmisiniz lütfen.yada almanyada bayiniz varmi?
  5. Mezuniyet Kıyafeti

Mezuniyet Kıyafeti

Merhaba kızlar :) Benim 14 yaşında bir kuzenim var sene sonu mezuniyet baloları olucak fakat bir türlü kıyafet beğenemiyor boyu kısa olduğu için kısa giymeyi ve topuklu ayakkabı giymeyi düşünüyor önerilerinizi bekliyorum :)

Sayfayı Paylaş