1. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38

Mezuniyet Kiyafetleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında »| HeRCai |« tarafından paylaşıldı.

Mezuniyet bir cogu icin cok önemli hatta hayatindaki en önemli anlarindan biri diyebilecegimiz bir gündür :) Ve bu özel günde herkes zarif ve göz alici olmak ister, buyrun meleklerim seciminizi kolaylastiracak olan kiyafetler sizlerle :)

2. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    hepsi harika.çok teşekkürler meleğim...

Mezuniyet Kiyafetleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cocuk Kiyafetleri...

Cocuk Kiyafetleri...

çocuklar için kıyafetler çocuk kıyafetler cocuk kıyafetleri çocuk kiyafetleri çocukkıyafetleri
  2. Kiyafetiniz kisiliginizi yansitiyor

Kiyafetiniz kisiliginizi yansitiyor

Giydiğiniz kıyafetler sizin zekanızı yükseltiyor mu veya insanların size bakışı değişiyor mu? Giydiğiniz kıyafetlerin insanlar üzerindeki etkisi nasıl? Peki siz kendinizi nasıl hissediyorsunuz? Bu soruların cevaplarını aşağıda bulabilirsiniz. Seçilen veya giyilen kıyafetlerin IQ’unuzla bir alâkası yok ama insanlara verdiğiniz izlenim ve kendi içinizdeki hesaplaşmada inanılmaz bir rolü var....
  3. Hamiş Kiyafetleri ...

Hamiş Kiyafetleri ...

Cok sevimli kiyafetler burda melişlerim buyrun :) Bu benim özel favorim oldu, bayildim buna yaa :deli:
  4. guzel bir kiyafet tasarlayalim.

guzel bir kiyafet tasarlayalim.

david jones çanta Diz alti askili siyah bir etek,kirmizi bir gomlek,siyah ince corap,siyah ince okceli ayakkabi,gomlege uysun diye kirmizi buyuk boy bir kol cantasi.tabiki son olarak siyahli ve kirmizili bir kolye kupe istemiyorum kolye olunca .Simdi de siz sevdiginiz yada istediginiz bir tasarim yapin.
  5. nisan kiyafeti

nisan kiyafeti

nisan kiyafetlerinizin fiyatini ögrenmek istiyoruz telefon numarasi yada imelli .ile kontak kura bilirmiyiz( seren1985_@hotmail.de)ye gönderirmisiniz lütfen.yada almanyada bayiniz varmi?

Sayfayı Paylaş