Microblading kaş döker mi kaslara Zarar verir mi?

C

Cilem__

Forum Okuru
Microblading kaş döker mi kaslara Zarar verir mi?

Microblading kaş döker mi melek kadınlar kulübü microblading kaş dökülmesi forumda.​

Arkadaşlarım microblading kaş işlemi yaptırmak istiyorum ama mevcut olan kaşlarıma bir zarar verir mi? Microblading kaş döker mi? Bunun için bir endişem var doğrusu. Daha önce bu işlemi yaptıran varsa işlem hakkında bilgi istiyorum. Microblading yaptıran birkaç kişinin kaşları dökülmüş bu gerçek mi?

Merhabalar
Microblading kas döker mi? Sorunuza hayır dökmez diye cevap vermek istiyorum. Çünkü microblading işlemi aslında kıl köklerine etki etmeden 3d şekilde cilt rengine uygun olarak kıl üzerine yapılan uygulamadır. Aslında kılların dökülmemesi gerekir eğer dökülme olursa mutlaka işlemi yaptırdığınız uzmana mutlaka danışın. Ki dökülen tek tük kaslara da takılmayın bence zaten microblading işlemi yoğun olmayan kaşları da daha dolgun ve güzel gostermek amacıyla yaptırılır. Kalıcı kaş uygulaması dövme benzeri bir uygulamadır. Kaslarınıza harika bir görünüm katar yüzünüzün ifadesini değiştirir.

Kaş ve kirpikleri dökülenler özellikle aşağıdaki yazımızı da incelemeli. "kaş ve kirpik dökülmesine ne iyi gelir?" Yazımızda detaylara ulaşabilirsiniz.

Geri