Etiketler:
  1. jican

jican Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

mide ağrısı için kür

Konu, 'Tüm Sağlık Konuları' kısmında jican tarafından paylaşıldı.

Her sabah aç karnına patates ve beyaz lahananın çiğ olarak suyunu sıkın ve ilk günler 1 bardak daha sonraki günlerde 1.5-2 bardak 2 hafta 20 gün boyunca tekraralayın kesinlikle faydasını göreceksiniz üstelik hiçbir yan etkisi yoktur denenmiştir.

mide ağrısı için kür konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İktidarsızlık için bitkisel kür

İktidarsızlık için bitkisel kür

iktidarsızlık için kür İktidarsızlık sorunu yaşayan erkekler için İbrahim Saraçoğlu'nun tavsiye etmiş olduğu bitkileri sizler için paylaşıyorum Prof. Doktor İbrahim Saraçoğlu iktidarsızlık sorunu için keçiboynuzu kürü önerdi. Malzemeler: Yarım litre su, 6-7 adet keçiboynuzu, Hazırlanışı: Keçiboynuzları küçük küçük kırılır ve kaynayan yarım litre suyun içine atılır ve ağzı kapalı olarak 3...
  2. Mide Ağrısı Nasıl Geçer

Mide Ağrısı Nasıl Geçer

Mide Ağrısı Nasıl Geçer Konusu bu derten muzdarip olanlar için acil cevap aranan önemli bir sağlık problemidir.Mide Ağrısını geçirmenin doğal yolu hakkında size bilgiler verelim Mide Ağrıları İçin Doğal Çözümler 1-Damla Sakızlı Macun Mide Ağrısı İçin Bir çoğunuz zaten biliyorsunuzdur Damla Sakızlı Macun bu konuda en etkili doğal yoldur heryerde bulabileceğiniz bu mucize karşım mide...
  3. Şifalı Bitkiler Mide Ağrısı

Şifalı Bitkiler Mide Ağrısı

Şifalı Bitkiler Mide Ağrısı için oldukça faydalı olmaktadır ve yüzyıllardır kullanılmaktadır mide arısı için pek çok bitkisel formül olsa bile en etkilisi hepinizin bildiği Damla Sakızlı Macundur zaten etkisi de hepiniz biliyorsunuz Aç karnına 1 tatlı kaşığı yenildiğinde gastrit, ülser gibi mide rahatsızlıklarına faydalıdır. Tok karnına 1 tatlı kaşığı yenildiğinde hazmı kolaylaştırıcı ve...
  4. Kış İçin Bitki Kürleri

Kış İçin Bitki Kürleri

kış için bitki kürü bitki kürleri Kış Bitkileri Kürleri Çeşitli rahatsızlıklara göre kışın evde uygulanabilecek bitki kürlerinden bazılarını sizlerle paylaşıyoruz melekler :) BEYAZ LAHANA İnsan vücudunun değişik organlarında, yağ dokusunda ve hücre zarında biriken toksinleri (zehirli kimyasallar) vücuttan atmanın en iyi yolu, beyaz lahana kürüdür. “Toksinlerin kaynağı nedir?” sorusunun...
  5. BEL AGRISI.........sogan kürü

BEL AGRISI.........sogan kürü

slm kızlar 10 gündür soğan kürü içiyorum ve dört beş gündür karnımda, kasıklarımda ve belimde sancılar oluyr.Sizce neden olabilir adetime 16 gün var daha ondan olamaz.gecen ay folikül kisti cıkmıstı bende doktor DogumKontrolHapı verdi ama bebek istiyorum diye içmedim..ve esim dün sehır dışına cıktı yanı bu ay da bebiş olmayacak :(

Sayfayı Paylaş