Migren tedavisi

M

Misafir

Forum Okuru
Migren tedavisi
migren, belirtileri, nedir, tedavisi, ilaçları, tedavisi bitkisel, bandı, ilacı, çeşitleri, neden olur, nasıl geçer, nasıl olur, ne iyi gelir, ne demek, nasıl başlar, nasıl olur, nasıl anlaşılır, nasıl tedavi edilir, konu ile ilgili tüm bilgiler burada arkadaşlar

Ne yazık ki bende bir migren hastasıyım ve her ay regl dönemlerimde saat gibi düzenli bir şekilde migren atakalrı geçiriyorum. Migren için kullandığım ilaçlar, regl kanamasını azaltıyor ve bazen ataklar şiddetli olunca ilaçlarda etki etmiyor. Kızlar sizlerden ricam, migren için bitkisel ya da tıbbı ilaç öneriniz var ise buraya yazmanızdır.

Şimdiden tşk ederim:)

84d9d6eef1d382.jpg

Migren hastaları, sizlerin önerileri, bir başka migren hastasını rahatlatabilir. Benim gibi tüm migren hastalarının bu konuyu takip etmesini öneriyorum, çünkü çözümü bulabiliriz belki.

papatya çayı ıhlamur lavanata çiçeği öneririm açık hava çıkmak ii geliyo kısa zmanlı dinlenme gözünü kapatarak tabiki. birde masaj boyun ve sırt masajları sessiz ortam bitkiler çok düzeli kullanmak gerekiyo ama atak geçiren hasta pek yaramayabilir benim gibi

Geri