1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Mihrişah takı modelleri

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

mihrişah takı mihrişah takı, yüzük, küpe, kolye, modelleri burada arkadaşlar.

Adından da anlaşıldığı üzere, Sultan'lara layık, görkemli ve gösterişli Mihrişah Takı Modellerini sizler için, bu yazımızda sunuyoruz Melek'ler.

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.304
    Ödül Puanları:
    113
    Allat ikinci sıradakiler ne kadan farklı ve güzel.. :)

Mihrişah takı modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hint takı modelleri

Hint takı modelleri

Sevgili melekler bu hint takı modelleri tam yatırımlık :D Bu arada bu takıların tam anlamı ile "ev batıran" Cinsinden olduğunu bilmem söylemeye gerek varmı ? Haa eşiniz zengin ise yada kocanız olacak kişi söyleyin ama onun haricinde bence düşünmeyin bile :D:D
  2. Gümüş takı modelleri

Gümüş takı modelleri

gümüş takı modelleri gümüş künye modelleri
  3. Myra Takı Modelleri

Myra Takı Modelleri

myra, gold, takı, modelleri, 2011 tasarımları burada arkadaşlar Myra'nın 2011 takı trendlerine, eminim bayılacaksınız Melek'ler. Şıklığı ve zerafeti tartışılamaz bu tasarımların :) Şahsen ben hala kendime gelemedim, bu takılardan sonra :) Of of diyorum, hepsi benim olmalı:A
  4. Şilte Takımı Modelleri

Şilte Takımı Modelleri

Şark odasına özlem duyan ve yaptırmak isteyen meleklerimiz, sizler için HÜNKAR ŞARK KÖŞESİ adresinden harika şilte takımı örnekleri bulduk. Sitedeki açıklamada aynen şöyle hoşuma gitti paylaşmak istiyorum. Örf, âdet ve ananelerimizin mistik havasıyla birleşen şark köşemizin en büyük özelliği, geçmişin tatlı esintisiyle çayınızı yudumlayıp, hoş sohbetler yapabileceğiniz otantik bir mekân...
  5. Nevresim Takımı Resimli modeller

Nevresim Takımı Resimli modeller

Nevresim Takımı Resimli Resimli Nevresim Takımları Yeni bir nevresim takımı almak isteyen melek'lerimize ve çocuk odası yapmak isteyen tüm misafirlerimize, bu sayfamızda fıstık gibi nevresim takımı modelleri sunuyoruz arkadaşlarım.
Etiketler:

Sayfayı Paylaş