Mikroçip tüp bebek yöntemi ile hamile kalanlar

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Mikroçip tüp bebek yöntemi ile hamile kalanlar
Bebek sahibi olmak isteyenler bu isteklerine doğal yollarla kavuyurken ne yazık ki bazı çiftler için bu geçerli olmayabiliyor. Bazen kadın da bazen de erkek te bazen de her iki tarafta bulunan sağlık sorunları nedeni ile çiftler bebek sahibi olamıyorlar.

Bebek sahibi olmak isteyen çiftler farklı yöntemler ile bu hayallerine kavuşmak için çaba sarfediyorlar. Gebelikte aşılama yöntemi , tüp bebek yöntemi yıllardırbebek sahibi olmak isteyenler için bir umut kaynağı olmuştur.

Bazen ilk denemede çiftler aşılama ve tüp bebek yöntemi ile bebek sahibi olabiliyor ama bazen de defalarca bu yöntemler uygulandığı halde olamıyorlar.

Son yıllar da tıp alanın da büyük gelişmelerin olduğunu biliyoruz. Tıp alanın da bu gelişmeler tüp bebek yöntemlerine de etki ederek Harvard'da bir Türk doktorun geliştirdiği yeni bir yöntem olan mikroçip tüp bebek yöntemi çiftlere büyük umut olmaya başladı.

tup-bebek-sureci.JPG


Türkiye de artık yaygın bir hale gelen mikroçip tüp bebek yöntemi ile birçok çift bebek hayallerine kavuşuyorlar. Oldukça etkili bir yöntem olan mikroçip tüp bebek yöntemi hakkın da merak ettiğiniz bilgileri sizler için bu konumuz da paylaşıyoruz.

Mikroçip tüp bebek yöntemin de dna yapısı en uygun spermler seçiliyor. Mikro akışkan çiplere öncelikle özel bir sıvı ve sonrası spermler ekleniyor. Bunu farklı bir şekil de anlatmak gerekirse; kadının üreme sisteminde ki doğal ortamın benzer bir yapısı oluşturuluyor. Sağlıklı ve dna sı sağlam olan spermler başarıyla bu aşamadan geçerek cansız spermler ise kolaylıkla ayıklanabiliyor. Bu yöntem ile en kaliteli ve sağlıklı spermler seçildiği için gebelik şansı oldukça arttırılmış oluyor.


tup-bebek-yenilikler.JPG


Mikroçip tüp bebek yöntemi uygulayan merkezler, İstanbul, Ankara, İzmir, Mersin, Manisa, Antalya, Adana, Bursa, Samsun, Kırklareli, Eskişehir, Kayseri ve Van şehirlerin de bulunsa da başarı oranının oldukça yüksek olduğu mikroçip tüp bebek merkezleri zamanla diğer illerimizde de büyük artış göstererek yeni merkezler açılacaktır.
 

melekannesi

Aktif Üye
Üye
mikroçip tüp bebek yöntemi ile hamile kalanlar gittikçe çoğalıyor geçen haberlerde izlemiştim bir hemşire defalarca aşılama ve tüp bebek denemeleri sonucu bebek sahibi olamamış en son mikroçip yöntemi ile hamile kalmış ve bir oğlu olmuş çok mutluydu haklı olarak inanılmaz yorucu yıllar geçirmiş maddi ve manevi...yanlış olmasın yinede sanırım 28 ci denemesi mikroçip olmuş ve bunun sonucunda hamile kalmış darısı tüm bebek isteyenlere olsun
 
Üst