1. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  Mikroplu çıkan büyük damacana su markaları hangisi

  Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

  Kızlar mikroplu gerekçesi ile istanbulda büyük bağzı firmaların adını bu tespiti yapan bakanlıkmıdır nedir vermiyor. Siz bu damacana markaları hangileri hangi su markalarını almayacağız çok büyük firmalarda varmış içinde haberi okuyunca şok oldum. Yahu bizi bu ülkede savunacak bir tane adam gibi lider bir tane adam yok mu. Hep parayı kazananlar halkıda afedersiniz düzecekmi böyle biliyorsanız bana şu damacana markalarını söyleyin bariben blogumda yazayım ayıp ayıp yarın bunun hesabını veremez baştakiler ayıp gerçekten ayıp. Adamın parası gücü var diye adını neden açıklamıyorsunuz ki. Bakın haber şöyleydi kızlar.

  İstanbul’da satılan 19 litrelik damacana sularının laboratuarda inceleme sonuçları ortaya inanılmaz bir tablo çıkardı.

  Milliyet'in haberine göre, 55 tanınmış firmanın sularından sadece 14’ü temiz çıktı. 41 suda başta ‘koliform’ (dışkı yoluyla bulaşan) bakteriler olmak üzere insan sağlığına zararlı maddeler bulundu.

  A haber’de Mehmet Ali Önel’in sunduğu ‘Deşifre’ programında konuşan laboratuar yetkilisi Can Demir, “Bandrollü 55 damacana, 11 ayrı laboratuara götürüldü. Burada tahlil edildi. 14’ü uygun çıktı, 41’i sağlığa zararlı” dedi. Büyük firmalar olduğu için isimlerini açıklamadıklarını belirten Önel, ancak firma isimlerini Sağlık Bakanlığı’na bildireceklerini söyledi.


  Programda, suların dolumu sırasında ve üretim sahasının hijyen koşulları nedeniyle bu sonucun çıkmış olabileceği belirtildi. Su firmalarının ünlü ve bilinen markalar olduğu kaydedildi. Sağlık bakanlığı yetkilisi Mustafa Aksoy, “Bu damacanalar ünlü firmaların taklidi de olabilir dikkat edilmeli” diye konuştu. Bu arada damacana sularının mikroplu çıkması sosyal paylaşım ağı twitter’da da günün konusuydu.

   
 2. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  Bu markalar halka açıklanmalı. Bilebile insanlara mikroplu suları içiren Sağlık Bakanlığı bunun hesabını veremezsiniz. Mikroplu su üreten markaları deşifre edin. Halkın talebi budur.
   
Mikroplu çıkan büyük damacana su markaları hangisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Sağlıksız Bulunan Damacana Su Markaları Açıklandı !

  Sağlıksız Bulunan Damacana Su Markaları Açıklandı !

  hangi damacana su hangi damacana su sağlıklı hangi damacana su iyi Sevgili melekler, günlerdir basından damacana sularda çıkan mikroplar ile ilgili haberleri izliyoruz. Sağlık Bakanlığı araştırmalarını yapmaya başladı ve nihayet ilk açıklama İstanbul için bugün yapıldı. Hangi damacana su sağlıklı merak edenlere haberin detayları şöyle; Sağlık Bakanlığı, İstanbul genelinde faaliyette...
 2. İşte Yeni Mikroplu Damacana Su Raporu !

  İşte Yeni Mikroplu Damacana Su Raporu !

  hangi damacana su sağlıklı yeni damacana su markaları hangi damacana su Sevgili melekleri daha önce sizlerle paylaştığımız İstanbul genelinde sağlıksız damacana sular haberinin ardından Sağlık Bakanlığı bugün 81 ilde yapılan araştırmalar neticesinde yeni bir rapor hazırladı. Hangi damacana su mikroplu diye merak edenler için hemen listeyi belirtip, haberin detaylarına geçelim : “Gençsu”,...
 3. Hangi damacana su markasını kullanıyor sunuz Melekler?

  Hangi damacana su markasını kullanıyor sunuz Melekler?

  en iyi damacana su markası hangi damacana su markası daha iyi Merhaba Sevgili Melek'ler, bildiğiniz gibi son günlerin olay konusunu sağlıksız damacana su markaları oldu. Bu haber ile birlikte hepimiz, artık su içerken bile korkar olduk. Bundan ötürü, biz de Meleklermekani.com olarak, siz üyelerimize hangi damacana su markasını kullanıyor sunuz diye soruyor ve en iyi damacana su markası...
 4. Gebelere Damacana Su Kullanmayın Uyarısı !

  Gebelere Damacana Su Kullanmayın Uyarısı !

  damacana su damacana su haberleri Sevgili melekler, bildiğiniz gibi son günlerde damacana su haberleri ile medya dünyası çalkalanıyor. İstanbul içi mikrolu damacana sular raporunun ardından 81 ilde yapılan araştıremalarda elde edilen sonuçlarla 15 markanın adı daha Sağlık Bakanlığı tarafından ifşa edildi. Bu haberlerle gözler damacana sular üzerine iyice çevrilmiş durumda. Bu haberlerin...
 5. Bebeğime damacana suyu kaynatıpmı vermeliyim ?

  Bebeğime damacana suyu kaynatıpmı vermeliyim ?

  Merhaba.Bebeğime yeni yeni su vermeye başladım ama aklıma takılan kaynatmalımıyım?Mikrop kaparmı? Ne zamana kadar kaynatmalıyım kaynatacaksam?

Sayfayı Paylaş