Etiketler:
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    65
    Ödül Puanları:
    48

Milano Moda Haftası / Gucci 2009 İlkbahar

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Milano Moda Haftası / Gucci 2009 İlkbahar
    ellerine saglık canummm

Milano Moda Haftası / Gucci 2009 İlkbahar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2009 İlkbahar-Yaz Modası

2009 İlkbahar-Yaz Modası

2009 İlkbahar-Yaz Modası 2009 ilkbahar-yaz modası sadelik ve gösteriş birarada.Bu yıl renkler insanın gözünü rahatsız etmeyecek gibi gözüküyor fiyonk,taşlar ve püsküller bolca kullanılmış ama renklerin sakinliği kıyafetleri daha da çekici ve seçilebilir kılmış.Ben uçuk kaçık bir kıyafet görmedim ya siz ..
  2. gucci 2009 ilkbahar _ yaz

gucci 2009 ilkbahar _ yaz

gucci 2009 ilkbahar _yaz bayanlar için hazırladığı topuklu ayakkabılar koleksiyonu moda severlere sunulmuştur.*MeÇHuL*
  3. 2009 ilkbahar modası

2009 ilkbahar modası

her mevsim sonu ve yeni gelen mevsim başında hepimizi bir telaş sarar bu yıl bu mevsimde daha farklı hatta bambaşka ben olmalıyım her göreni aşırtmalı ve kendime hayran bırakmalıyım diye bir düşünceye dalarız :D:D ve bunun içinde modayı yakından takibe gireriz:) ama bize yakışan stili bulmalı bize has olanı giymeliyiz dimi:D:D şimdi eğer ki derli toplu ve bir okadarda hayranlık uyandıracak bir...
  4. Milano Moda Haftası

Milano Moda Haftası

fashion week Her yil oldugu gibi bu yil da Milanodaki moda haftasi unlu tasarimcilarin yeni koleksiyonlari moda takipcilerine atesler yakti.. Birbirinden guzel tasarimlar bas donduren mankenler..islerine gosterdikleri ozen ortaya cok hos goruntuler cikarmis bulundu.. Modellere alici gozuyle bakmak disinda boyle bir event'e katilmak suphesiz guzel bir ani olsa gerek.. Tasarimcilar arasinda...

Sayfayı Paylaş