1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.304
    Ödül Puanları:
    113

Mini Gelinlere Gelinlikler

Konu, 'Bebek & Çocuk Modası' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

gelinlik, modelleri, çeşitleri, düğünde giyilecek, çocuklara gelinlik modelleri buradan bulabilirsiniz
    Hanımlar Dün gelinlik bakmak için Yonja moda evine gittim.. Allahım onlarda ne bu küçük hanımefendilere göre olan mini mini gelinliklere bayıldım:)
    Sizlerde bakın hanımlar ..

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>

nese355 bunu beğendi.
Mini Gelinlere Gelinlikler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gelinlik

gelinlik

rüyada mor gelinlik rüyada mor görmek giymek Gelinlik giydiğini gören kişi bekar ise hemen evlenir. Gelinlik temiz ise mutlu bir evliliğe kirli ise kötü bir evliliğe yorumlanır. Gelinlik siyah ise evliliğinizde karşınıza çıkacak sorunlara işarettir.
  2. Mini ve çok güzel gelinlikler

Mini ve çok güzel gelinlikler

mini gelinlikler mını gelınlıkler mini gelinlik modelleri gelinlik modelleri 2010
  3. 2012 Mini Gelinlik Modelleri

2012 Mini Gelinlik Modelleri

2012 mini gelinlik modelleri mini gelinlikler modelleri gelinlikler 2012 gelinlik modelleri en güzel gelinlik modelleri hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Ben kabarık uzun etekli gelinlik istemem benimkisi kısa olsun rahat olsun mu diyorsunuz :D:D işte tam da yerindesinizi melekler :D:D 2012 Mini Gelinlik Modellerini sizler için getirdik. Biraz Bildiğimiz Gelinliklerin dışında ama...
  4. Sevenlerine Mini Etekli Gelinlikler 2012 Modelleri

Sevenlerine Mini Etekli Gelinlikler 2012 Modelleri

mini etek gelinlik modelleri mini etek gelinlikler Gelinlikler hep muhteşem kuyruklu ve uzun duvaklı olacak değil elbette melekler :) Mini etek modası gelinliklerde de var. En son şu anda boşanmış olan Gökçe Bahadır da bu yaz başı yapılan düğününde mini etekli bir gelinlik seçmişti. Ancak ne olursa olsun yerleri süpüren gelinlikler daha bir tercih ediliyor her zaman. Bununla birlikte mini...

Sayfayı Paylaş