minibüsteki olay

little_girl

Yeni Üye
Üye
minibüsteki olay
dedemle minübüse bindik dedem karsiya gidicekmis beraber gidelim dedi minübüste ortookuldan bi arkadasin birini gördüm konustum az sonra dedeme döndüm 10 dakka felan geçmedi sapik diye bi kadin bagirmaya basladi ve benim arkadas kadina sapıklık pislik yaptigini ögrendik herkes yani bütün minübüs cocuk bana dogru geldi abla sen yardim et bana sahip cik felan dedi dedemde pislik seni diyip cocugun yüzüne tükürdü cocuk dedeme bu yaptigin onur kirici ve bu amerikada suc sayilir diyodu dedem bidaha tükürdü cocuk sofore minübüsü durdurunlan diye bagirdi tacizz edilen kadinda kocasini aramis münübüsün arkasinda bi araba kadinin 4 cocugu ve kocasi münübüsün tekerine ates ettiler münübüsdekiler sofere sakin durma bu cinayet olur dediler arkadas yusuf yusuf oldu ve tam kopruden gecerken cocuk cami kirip atlioduki dedem ayagindan tuttu ve adamlar cocugun kafasina vura vura öldürdüler dedem simdicocugun ölümünden kendini suclu buluyo ve vicdan azabı çekiyor sizce ne dedemi vicdan azabından nasıl kurtarırım yrdım ve önerlerinizi beklioyrum

vay anasını bee olaya bak :D:D film gibi hee ayy yazık çocuğa demek kafasına vura vura öldürdüler ayy nasıl üzüldüm tühhh tühh :D:D çok heyecanlıydı başka varsa paylaşırmısın lütfen gülerek okuyorum sabah sabah iyi geldi hahahahahaha

aman tanrım gelişme var.bu sefer mekan minibüs.çok şükür aşama kaydettik.ama karakter neden yine aynı little olmadı bak şimdi.hıc olmazsa amca dayı anne falanda karışsın araya ya.çocukta heralde olgun kadınlardan hoşlanıyo baksana kadını taciz etmiş hahahahahaha

hmm , En azından Bu sefer Kimse seni bıcakla falan beklemiyor ,
buda qüzel , ama lütfenn biraz sonu güzel biten seylerde paylas
hep boyle olmuyor , Bıraz degişiklik bekliyoruz tmm mı tatlım öpüldün. ..

Geri