1. MaWiM

  MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

  Kayıt:
  25 Temmuz 2007
  Mesajlar:
  31.444
  Beğenilen Mesajlar:
  2.301
  Ödül Puanları:
  113

  minik balık oyunu

  Konu, 'parmak oyunları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

  denizde balık hop hop oynar (hoplama hareketi)
  denizde balık
  kulaç atıp yüzer (yüzme hareketi)
  denizde balık
  havalar soguk (üşüme hareketi)
  üşümezmisin minik balık (iki el yana acılır avuclar yukarıya)

   
minik balık oyunu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Oyun

  Oyun

  Gurur ve kibire, insanları küçümsemeye ve onlarla alay etmeye, akılca ve dince eksikliğe; Tavla oyunu istihza ve muhalefete, bazen tavla oynamak şöhret ve izzete, dünyalıkta yükselmeye, Yazı-tura oyunu delillere, Yüzük oyunu kuyumcuya, emir ve görevleri gizli tutmaya, Aşık oyunu görevden alınmaya ya da bir göreve atanmaya, Ceviz oynamak, sonu barışmaya ve esenliğe varacak olan anlamsız...
 2. balık oyunu

  balık oyunu

  balık oyunları balık parmak oyunu facebook oyunu face balıkla ilgili parmak denizde balık hop hop oynar (hoplama hareketi) denizde balık kulaç atıp yüzer (yüzme hareketi) denizde balık havalar soguk (üşüme hareketi) üşümezmisin minik balık (iki el yana acılır avuclar yukarıya)
 3. Balık burcunda doğan miniklerimiz

  Balık burcunda doğan miniklerimiz

  20 Şubat - 20 Mart Balık burcunda doğan çocuk; çekingen, mahçup ve utangaçtır. Aslında resim, müzik edebiyat gibi konularda kabiliyeti olan çocuk bir hayal aleminde yaşar. Onun için her masal bir hakikat sayılabilir. Çocuk, kendi haline bırakılırsa daha da içine kapanır ve hayalleriyle baş başa kalmayı tercih eder. Anne ve babanın ona büyük sevgi göstermesi, yaşına uygun çocuklarla arkadaşlık...
 4. Kırmızı balık oyunu

  Kırmızı balık oyunu

  kırmızı balık oyunu balık oyunları kırmızı oyunları gölde oyunu yiyen KIRMIZI BALIK Kırmızı balık gölde,(ELLER BİRLEŞİR VE BALIK GİBİ KIVRILIR) Kıvrıla kıvrıla yüzüyor. Balıkçı Hasan,geliyor Oltasını atıyor(OLTA ATARMIŞ GİBİ ELİMİZİ ÖNCE ARKAYA SONRA ÖNE FIRLATIRIZ) Kırmızı balık gölde, Sakın yemi yeme(HAYIR DERMİŞ GİBİ ELLERİMİZİ SALLARIZ) Kırmızı balık kaç kaç, Kırmızı balık kaç kaç.
 5. Minik meleklere özel oyun odaları

  Minik meleklere özel oyun odaları

  Oyun odası dekorasyonu Çocuk odası modelleri 40 odalı bir evim olunca bir odasını da çocuğumun oyun hizmetine adayacağım:) O eve sahip olana kadar oynaması için tabiki kendi odasını oyuncağa boğarız:) Çünkü oyun ve oyuncak çocuk gelişimi için önemli. sizde çocuğunuz için oyun odası tasarlıyorsanız buyrun hazır tasarlanmışları var:)

Sayfayı Paylaş