1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    570
    Ödül Puanları:
    0

Minik minik fiyonklar

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

Şu minicik fiyonklar değilmi ayakkabıları böyle güzel yapan...Ne kadar hoş durmuş bayılıyorum fiyoklara..[​IMG] [​IMG]

Minik minik fiyonklar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. minik lahmacunlar

minik lahmacunlar

minik lahmacunlar malzemeler: 4 yufka 1 baş soğan, rendelenmiş 400 gr kıyma 4 adet domates, küçük küçük doğranmış 4 adet çarliston biber, doğranmış yarım demet maydanoz, ince ince kıyılmış 1 tatlı kaşığı karabiber 1 tatlı kaşığı tuz üzerine: 1 yumurtanın sarısı hazırlanması: 1. rendelenmiş bir baş soğanı, 400 gr kıymayı, 4 adet doğranmış domatesi, 4 adet doğranmış çarliston biberi,yarım...
  2. Minik Pizza

Minik Pizza

minik pizza mini pizza Minik Pizza Malzemeler: 3 su bardağı un 1 paket kuru maya 4 çorba kaşığı sıvıyağ 1 tatlı kaşığı tuz 1 çorba kaşığı şeker aldığı kadar ılık su Üzeri İçin: 2 sosis 50 gram sucuk 1 domates 4 biber siyah zeytin yeşil zeytin 1 yumurta 2 çorba kaşığı zeytinyağ kekik kaşar peynir rendesi un , tuz ve şekeri harmanlayın.ortasını açın ve mayayı koyun.burada biraz su ile...
  3. Minik köpek:)‏

Minik köpek:)‏

MİNİK KÖPEK Geçenlerde bir yazıya rastladım... Yazıyı okuduktan sonra hayatta karşımıza çıkan zorluklara karşı keşke bizde bu kadar pratik çözümler üretebilsek diye aklımdan geçti. Bugünlerde sınavlar üst üste, herkes puan hesaplaması, yeni bir hayat peşinde herkes kafasında ki A planında peki nedir B planınız? Yoksa hayatın akışına mı bıraktınız ömrünüzü.... Neyse biz hikâyemizi...
  4. Minik avatarlar

Minik avatarlar

Birbirinden farklı anlamlar taşıyan avatarlar sizlerle meleklerim.Bakın beğendiğiniz varsa avataırınıza ekleyin:)
  5. Minik ikoncan

Minik ikoncan

Chanel çantalı ve siyah kürklü hanımefendi minik ikoncan huzurlarınızda.Ama ben seni yerim demektan başka bi yorum yapamıycam :)

Sayfayı Paylaş