gebe
 1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Minoksidil Kullanıcı Yorumları

  Konu, 'Saç Bakımı' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  minoksidil kullananlar şampuan fiyatı kullanımı kullanıcı yorumları sakal iran yorumları ve dahası burada arkadaşlar Günümüzde saç dökülmelerine karşı, etkili çözüm yapan bir çok ürün var Melek'lerim. Bunlardan biri de Saç dökülmesine çözüm: Minoxil Forte spreyidir ve şampuan gibi diğer ürünleridir arkadaşlarım.

  [​IMG]

  Geçirdiğim bir rahatsızlıktan ötürü, tüm saçlarımı kaybettim. Bir çok doktora gittim ve bir çok tedavi yöntemi denedim. En son gittiğim doktor benim umudum oldu. Bir sene sonra, sağlığıma tekrardan kavuştum, bunu önce Allah'a, sonrada doktoruma borçluyum.

  Şuanda sağlıklı saçlara sahibim çok şükür. Eskisinden daha gür ve daha parlak çıktı saçlarım. Çünkü bir yıldır sabah akşam Minoxidil Minoxidin Sprey kullanıyorum saç dökülmesi yaşayan herkese de öneriyorum.

  Öncelikle Minoksidil'in iki çeşidi var. Biri %2'lik, bu kadınlar için olanı, diğeri ise %5'lik, buda erkekler için olanı. Ben önce %2'likle başladım ve doktorum ilk ay denemesinden sonra %5'lik önerdi. 1 yıl oldu ve hala da sabah akşam devam ediyorum:)


  Kullanım şekli: saç dökülmesi gerçekleşen yere yani saç kaybı olan yere, sabah ve akşam olmak üzere 5 fıs püskürtüyorsunuz. Dikkat edin yüzünüze gelmesin ve ellerinizi işlem sonrası bol su ile yıkayın. Çünkü Minoksidil değidi yerden kıl çıkartıyor arkadaşlarım:)
  Hemen hemen bütün eczanelerde satılıyor, fiyatı ise 55 TL ve 60 TL arasında değişiyor. Piyasada İran malı olan Minoksidil de var, Türk malı olan Minoksidi'in bayanlar için olan ürünü yani %2'lik olanının şişesi kırmızı renktir, %5'lik olan yani erkekler için olanı ise mavi renktedir. İran Minoksidil'i ise siyah renktedir.


  Saç kaybı yaşayan, bay ve bayanlara kesinlikle öneriyorum:)

  Sevgilerimle...
  Meleklermekani.com
  RüYaM

   
Minoksidil Kullanıcı Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Pasiflora kullananlar kullanıcı yorumları

  Pasiflora kullananlar kullanıcı yorumları

  pasiflora kullananlar passiflora kullananlar pasiflora şurup yorumları şurup passiflora yorum pasiflora kullanımı, pasiflora kullananlar, pasiflora kullanıcı yorumları, pasiflora yorumları Konuyu Buradan alarak sitemizde paylaşıyoruz arkadaşlarım sizlerde bunu kendiniz yada çocuklarınıza kullandırıyorsanız bizimle bilgi paylaşımında bulunabilir, insanlara yardımcı olabilirsiniz....
 2. Abtronic x2 Kullanıcı Yorumları

  Abtronic x2 Kullanıcı Yorumları

  ab tronic x2 kullanıcı yorumları abtronic x2 forum abtronic zayıflama kemeri kullanıcı yorumları zayıflama kemeri kullananlar all in ab tronic Son günlerde adından sıkça adından söz ettiren Abtronic x2 isimli zayıflama kemeri almayı düşünüyorsanız Abtronic x2 kullanan kişilerin yapmış oldukları yorumları sizlerle paylaşıyoruz. Umarız sizlerde kullanıcılarla aynı sonucu elde edersiniz....
 3. Contex kullananlar kullanıcı yorumları

  Contex kullananlar kullanıcı yorumları

  Contex isminde, metabolizmayı hızlandıran ve hızla kilo verdiren bir karışımdan bahsediyorlar arkadaşlarım. Bununla alakalı sormak istiyorum acaba kullanan var mı ?
 4. Glucophage kullanıcı yorumları

  Glucophage kullanıcı yorumları

  Glucophage 850 1000 mg kullanan arkadaşlarımızın yorumlarını bu başlık altından takip edeceğiz. Genelde adet düzensizliği durumunda doktorlar tarafından adetlerin düzenlenmesi için verilen bir ilaçtır bu arkadaşlarım. Bu hapı kullanma aşamasında yaşadıklarınız ? Hap , adetinizi düzenlemeye yetti mi ? Günlük ne kadar kullandınız, ne kadar süre kullandınız. Bu bilgileri sorularınızı ve...
 5. AlkaDays Zayıflama Kullanıcı Yorumları

  AlkaDays Zayıflama Kullanıcı Yorumları

  AlkaDays Zayıflama Kullanıcı Yorumları Aklali diyeti olarak biliyorum ben bunu kullanmak istiyorum sipariş destek ve kullanıcı yorumlarını merak ediyorum bir kadın sitesi olan meleklermekanı sitesinde gerpek kullanıcı gerek ise misafirler acaba AlkaDays kullananlar bana yorumlarını ve bu ürünü tavsiye edip etmedikleri hususunu yazabilirler mi ?

Sayfayı Paylaş