1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0

Mirkelam - 3. Sokak

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Ağaçlıklı bir yoldayım Denize bakar odam Çocuklar yollarda oynarlar
    Tren geçer uzaklardan

Sorsan herkes tanır beni
    Şu hep aşık olanlardan
    Kış vardır, yaz bazen anlarsın
    Yoldaki yapraklardan

Hemen girince soldan 3. sokak
    Hemen gir o dar yoldan 3. sokak
    Fakat; bulamayacaksın bulamayacaksın
    Anlamayıp da beni bulamayacaksın
    Anlamadın ki beni bulamayacaksın

Bir park var tam karşımda
    Çiçekler ve anılar
    Sevgili oturmuş bir salıncak
    Bir yakın, benden bir uzak

Olanlara inanma
    Bu gittiğin çıkmaz sokak
    Kalbini dinle kendini bırak
    Çok daha iyi olacaksın

Hemen...

Mirkelam - 3. Sokak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mirkelam -Sürükleniyorum

Mirkelam -Sürükleniyorum

Fırtınalarına kapıldığım Aşkın denizlerindeyim Fırtınalarına kapıldığım Arzu denizlerindeyim Bir kibrit çöpü saltanatıyla Sürükleniyorum, sürükleniyorum, sürükleniyorum.... Bir deniz feneri fikirlerim Ürkek ve yalnızlığıyla Bir deniz feneri fikirlerim Ürkek ve yalnızlığıyla Yolumu gösterir umuduyla ben Sürükleniyorum, sürükleniyorum sürükleniyorum.... Denizler benim değil,...
  2. Sokak

Sokak

Sokaklar birtakım meslek ve işlere, hayatın devamı için gerekli olan unsurlara; Sokak aralarında dolaşıp duran bir kimse görmek hayır ehli, şerden sakınan öğüt ehli birine, Anayoldan ayrılarak sokağa girmek doğru hareket etmemeye, olumsuz bir şahitlikte bulunmaya; yemini bozmaya ya da birtakım keffaretlere; Sokakta insanlarla yürümek hayatın akışına kendini kaptırmaya, kalabalık psikolojisiyle...
  3. Mirkelam - Unutulmaz

Mirkelam - Unutulmaz

O an kulakların çınlasın Seni burdan andığmda Aman sakın ağlamayasın Bizi sakla gözyaşında Unutulmaz unutulmaz Yaşadığımız unutulmaz Bize olanlar yaşananlar Nasıl olur unutulur O an dudakların sızlasın Başka biri öptüğünde Aman sakın bağarmayasın Acını sakla dudaklarında Unutulmaz unutulmaz Yaşadığımız unutulmaz Bize olanlar yaşananlar Nasıl olur unutulur Ne yapalım birkez Kaçtı bu aşk...
  4. Mirkelam - Laubali

Mirkelam - Laubali

Sen beni sevdin Bende seni Bir zaman sonra Sevgi ucuzlukta Olmuşuz laubali Laubali lalla laubali Laubali lallalalalalala Özledim seni Sende beni Biz yakın yerlerde Kalmadı mesafe Olmuşuz laubali Laubali lalla laubali Laubali lallalalalalala Talihsiz seslenişlerim Durdurmasın senle beni Doğrudur eğer hissediyorsan Beni seviyorsundur seviyorsan __________________
  5. Mirkelam - İstanbul'da

Mirkelam - İstanbul'da

istanbulda bir barda istanbulda bir barda bardak şarap yanımda mirkelam mirkelam video Eğlenmeye bak şu sevgili dünyada Zevk almayı tat özverili dünyada İstanbul'da İstanbul'da İstanbul'da İstanbul'da İStanbul'da bir barda bir bardak şarap yanımda Seni özlüyorum kaçsam da buralara Arkadaşlar geldi sonra oturdular masama Düşünmedim seni o an onlarlayım nasıl olsa Arkadaşlar geldi sonra...

Sayfayı Paylaş