Etiketler:
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0

Mirkelam - Aşk ve Acı

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

evet özlerim hem annemi hem babamı ayrılık bir trenin cam kenarında
    yoksa yanında kalbimde atanı
    ayrılık rüzgarlı saçlarında

ama bana senin kadar bana senin kadar
    acı veren olmadı
    aşkı verende olmadı (2x)

evet özlerim hem annemi hem babamı
    ayrılık bir trenin cam kenarında
    yoksa yanında kalbimde atanı
    ayrılık rüzgarlı saçlarında

acı veren olmadı
    aşkı verende olmadı (2x)

kırılsın ayakları trenlerin
    yırtılsın yelkenleri gemilerin
    seni benden alıp gidenlerin
    beni sevdiğimden edenlerin

ama

acı veren olmadı
    aşkı verende olmadı

Mirkelam - Aşk ve Acı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nilüfer - Elem Acı Ve Keder

Nilüfer - Elem Acı Ve Keder

Elem acı ve keder Bir günde hepsi geçer Hayat dudaklarda mey Yaşamak ne güzel şey Ümidini hiç kırma Boşversen aldırma Hayat dudaklarda mey Eğlen oyna durma hey Yaşamak ne güzel şey Bakarsın en acı gün Yarın olur bir düğün Tanrı böyle istemiş Kullarım gülsün demiş Taa milattan bu yana Acırlar ağlayana Hayat dudaklarda mey Yaşamak ne güzel şey
  2. Ve en acı tesadüfü yaşadı...

Ve en acı tesadüfü yaşadı...

Motosikletiyle yoldan geçiyordu. Kazayı gördü, durdu. Ve en acı tesadüfü yaşadı... Aşırı hız yaptığı iddia edilen motosikletin bariyere çarpması sonucu sürücü hayatını kaybetti, kız arkadaşı ise ağır yaralandı. Kısa süre sonra kendi motosikleti ile olay yerinden geçen şahıs kaza yapan motosikleti tanıdı. Yerde kanlar içerisinde cansız yatan kişi ise ağabeyiydi. D-100...
  3. Acı ve ekşi çorba

Acı ve ekşi çorba

ekşi çorbalar gebelikte ekşi yemek acı çorba uzakdoğu çorbaları Malzeme - 4-6 kurumuş Çin mantarı - 115 gr. Tavuk göğsü - 1 paket tofu - 50 gr. Bamboo shoots - 600 ml. Tavuk suyu - 1 yemek kaşığı pirinç sirkesi - 1 yemek kaşığı light soya sos - 1 yemek kaşığı dry sherry - Tuz, çekilmiş karabiber - 1 yemek kaşığı mısır nişastası Hazırlanışı Kuru çin mantarını su ile ıslatın, mantarları...
  4. Acun Ilıcalı ve özel hayatı

Acun Ilıcalı ve özel hayatı

acun ılıcalı, özel hayatı, arkadaşları, resimleri ve haberleri burada arkadaşlar. Türk televizyon sektöründe üstün başarıları ile taktir edilen Acun ılıcalı, geçtiğimiz günlerde arkadaşlarıyla buluştu ve kendisine sorulan sorular karşınıda "özel hayatımla ilgili konuşmam" dedi. Kaldı ki haklıd :) İşte o haber Melek'ler! Eşi Zeynep Ilıcalı’yla boşanma davası süren Acun Ilıcalı,...
  5. İskender paydaş mirkelam ve atiye düeti şarkı sözü

İskender paydaş mirkelam ve atiye düeti şarkı sözü

Yha bugün dinledim iskenden paydaş atiye birde mirkelamın birlikte seslendirdikleri nasıl yani şarkısının sözleri varmı sizin sitenizde paylaşırsanız çok sevinirim.

Sayfayı Paylaş