1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0

Mirkelam - Kaprislisin Sevgilim

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

mirkelam kapris Bak bu yaptığın 1 değil 5 değil 10 değil 60 70 80 90 Kaprisssss

Güneşli bir akşam üstü
    Sevgililer öpüşüyor yollarda
    Güneşli bir akşam üstü
    Yarin durup dururken bana küstü

Kaprislisin kaprislisin
    Kaprislisin sevgilim
    Kaprislisin kaprislisin
    Ah kaprisli sevgilim
    Kapris kapris, kaprislisin sevgilim
    Kapris kaprsi, ah kaprisli sevgilim

Ben sana tapmadım mı
    Ne dediysen yapmadım mı
    Verecek hiçbir şeyim kalmadı ki
    Senden bir şey almadım ki

Çok güzel bir sabahın ardı
    Bütün kuşlar ötüşüyor dallarda
    Çok güzel bir sabahın ardı
    Yarim durup dururken bana bağırdı_____________

Mirkelam - Kaprislisin Sevgilim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mirkelam - Tatlım

Mirkelam - Tatlım

Tatlım, her tarafta bizim şarkımız çalıyor Gönlüm biraz oyalanıyor Bıraktın gittin beni Bu yalnız kumsallara Güneş kalbime batıyor Aşk acısı bu Kalp yarası bu Bas yarana denizlerin tuzunu Boşver yazgımız bu Bak Ay, Güneş, yalnız Tanrı yalnız O yapmaz, o yapamaz Olmaz, olamaz demiştin O yapmaz, o yapamaz Olmaz, gel gör ki oluyor Aşk acısı bu Kalp yarası bu Bas yarana...
  2. Mirkelam - Sürükleniyorum

Mirkelam - Sürükleniyorum

Fırtınalarına kapıldığım Aşkın denizlerindeyim Fırtınalarına kapıldığım Arzu denizlerindeyim Bir kibrit çöpü saltanatıyla Sürükleniyorum, sürükleniyorum, sürükleniyorum.... Bir deniz feneri fikirlerim Ürkek ve yalnızlığıyla Bir deniz feneri fikirlerim Ürkek ve yalnızlığıyla Yolumu gösterir umuduyla ben Sürükleniyorum, sürükleniyorum sürükleniyorum.... Denizler benim değil,...
  3. Mirkelam - Katilimsin

Mirkelam - Katilimsin

Tanrının bana verdiği hazinede Ucuzmuşsun sahteymişsin Korkulan duygular mutluluğunda Basitmişsin, değmezmişsin Vur derinden kalbimden beni Öldür aşkımı bıçakla sevgimi Vur derinden kalbimden beni Bırak uçurumda ellerimi Katilimsin sen katilimsin Duvarımda kanla adın yazar Katilimsin sen katilimsin Kalbimde parmak izin var Güzel başlayan herşey kendin için Bencilmişsin,...
  4. Mirkelam - İstanbul'da

Mirkelam - İstanbul'da

istanbulda bir barda istanbulda bir barda bardak şarap yanımda mirkelam mirkelam video Eğlenmeye bak şu sevgili dünyada Zevk almayı tat özverili dünyada İstanbul'da İstanbul'da İstanbul'da İstanbul'da İStanbul'da bir barda bir bardak şarap yanımda Seni özlüyorum kaçsam da buralara Arkadaşlar geldi sonra oturdular masama Düşünmedim seni o an onlarlayım nasıl olsa Arkadaşlar geldi sonra...
  5. Mirkelam - Hey Sevgilim

Mirkelam - Hey Sevgilim

günlerin işte böyle geçiyor günlerin işte böyle bitiyor gözlerin dayanılmaz hayal gözlerin bana hayal meyal beni alıp götürmüyor değil ama gidilen gerçek değil (NAKARAT) HEY SEVGİLİM BUGÜN BENİM İÇİN NE YAPTIN? HEY SEVGİLİM BUGÜN BİZİM İÇİN NE YAPTIN? bütün gün arkadaşlar falan ne zaman geliyor sıram (2) mor far, açık saçla danslar bir telefon ''NERDESİN(NAKARAT) allah biraz duygu verse...

Sayfayı Paylaş