1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0

Mirkelam - Laubali

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Sen beni sevdin Bende seni Bir zaman sonra
    Sevgi ucuzlukta
    Olmuşuz laubali

Laubali lalla laubali
    Laubali lallalalalalala

Özledim seni
    Sende beni
    Biz yakın yerlerde
    Kalmadı mesafe
    Olmuşuz laubali

Laubali lalla laubali
    Laubali lallalalalalala

Talihsiz seslenişlerim
    Durdurmasın senle beni
    Doğrudur eğer hissediyorsan
    Beni seviyorsundur seviyorsan

Mirkelam - Laubali konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mirkelam -Sürükleniyorum

Mirkelam -Sürükleniyorum

Fırtınalarına kapıldığım Aşkın denizlerindeyim Fırtınalarına kapıldığım Arzu denizlerindeyim Bir kibrit çöpü saltanatıyla Sürükleniyorum, sürükleniyorum, sürükleniyorum.... Bir deniz feneri fikirlerim Ürkek ve yalnızlığıyla Bir deniz feneri fikirlerim Ürkek ve yalnızlığıyla Yolumu gösterir umuduyla ben Sürükleniyorum, sürükleniyorum sürükleniyorum.... Denizler benim değil,...
  2. Mirkelam - Unutulmaz

Mirkelam - Unutulmaz

O an kulakların çınlasın Seni burdan andığmda Aman sakın ağlamayasın Bizi sakla gözyaşında Unutulmaz unutulmaz Yaşadığımız unutulmaz Bize olanlar yaşananlar Nasıl olur unutulur O an dudakların sızlasın Başka biri öptüğünde Aman sakın bağarmayasın Acını sakla dudaklarında Unutulmaz unutulmaz Yaşadığımız unutulmaz Bize olanlar yaşananlar Nasıl olur unutulur Ne yapalım birkez Kaçtı bu aşk...
  3. Mirkelam - Sürükleniyorum

Mirkelam - Sürükleniyorum

Fırtınalarına kapıldığım Aşkın denizlerindeyim Fırtınalarına kapıldığım Arzu denizlerindeyim Bir kibrit çöpü saltanatıyla Sürükleniyorum, sürükleniyorum, sürükleniyorum.... Bir deniz feneri fikirlerim Ürkek ve yalnızlığıyla Bir deniz feneri fikirlerim Ürkek ve yalnızlığıyla Yolumu gösterir umuduyla ben Sürükleniyorum, sürükleniyorum sürükleniyorum.... Denizler benim değil,...
  4. Mirkelam - Katilimsin

Mirkelam - Katilimsin

Tanrının bana verdiği hazinede Ucuzmuşsun sahteymişsin Korkulan duygular mutluluğunda Basitmişsin, değmezmişsin Vur derinden kalbimden beni Öldür aşkımı bıçakla sevgimi Vur derinden kalbimden beni Bırak uçurumda ellerimi Katilimsin sen katilimsin Duvarımda kanla adın yazar Katilimsin sen katilimsin Kalbimde parmak izin var Güzel başlayan herşey kendin için Bencilmişsin,...
  5. Mirkelam - İstanbul'da

Mirkelam - İstanbul'da

istanbulda bir barda istanbulda bir barda bardak şarap yanımda mirkelam mirkelam video Eğlenmeye bak şu sevgili dünyada Zevk almayı tat özverili dünyada İstanbul'da İstanbul'da İstanbul'da İstanbul'da İStanbul'da bir barda bir bardak şarap yanımda Seni özlüyorum kaçsam da buralara Arkadaşlar geldi sonra oturdular masama Düşünmedim seni o an onlarlayım nasıl olsa Arkadaşlar geldi sonra...

Sayfayı Paylaş