1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0

Mirkelam - Laubali

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Sen beni sevdin Bende seni
    Bir zaman sonra
    Sevgi ucuzlukta
    Olmuşuz laubali

Laubali lalla laubali
    Laubali lallalalalalala

Özledim seni Sende beni
    Biz yakın yerlerde
    Kalmadı mesafe
    Olmuşuz laubali

Laubali lalla laubali
    Laubali lallalalalalala

Talihsiz seslenişlerim
    Durdurmasın senle beni
    Doğrudur eğer hissediyorsan
    Beni seviyorsundur seviyorsan

Mirkelam - Laubali konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mirkelam -Sürükleniyorum

Mirkelam -Sürükleniyorum

Fırtınalarına kapıldığım Aşkın denizlerindeyim Fırtınalarına kapıldığım Arzu denizlerindeyim Bir kibrit çöpü saltanatıyla Sürükleniyorum, sürükleniyorum, sürükleniyorum.... Bir deniz feneri fikirlerim Ürkek ve yalnızlığıyla Bir deniz feneri fikirlerim Ürkek ve yalnızlığıyla Yolumu gösterir umuduyla ben Sürükleniyorum, sürükleniyorum sürükleniyorum.... Denizler benim değil,...
  2. Mirkelam - Unutulmaz

Mirkelam - Unutulmaz

O an kulakların çınlasın Seni burdan andığmda Aman sakın ağlamayasın Bizi sakla gözyaşında Unutulmaz unutulmaz Yaşadığımız unutulmaz Bize olanlar yaşananlar Nasıl olur unutulur O an dudakların sızlasın Başka biri öptüğünde Aman sakın bağarmayasın Acını sakla dudaklarında Unutulmaz unutulmaz Yaşadığımız unutulmaz Bize olanlar yaşananlar Nasıl olur unutulur Ne yapalım birkez Kaçtı bu aşk...
  3. Mirkelam - İstanbul'da

Mirkelam - İstanbul'da

istanbulda bir barda istanbulda bir barda bardak şarap yanımda mirkelam mirkelam video Eğlenmeye bak şu sevgili dünyada Zevk almayı tat özverili dünyada İstanbul'da İstanbul'da İstanbul'da İstanbul'da İStanbul'da bir barda bir bardak şarap yanımda Seni özlüyorum kaçsam da buralara Arkadaşlar geldi sonra oturdular masama Düşünmedim seni o an onlarlayım nasıl olsa Arkadaşlar geldi sonra...
  4. Mirkelam - Erenköy

Mirkelam - Erenköy

Bir gitar sesi duyduğumda Hatırlarım ben seni Senle birlikte O boş evde Anlamlı yuvarlanmalar halının üstünde O halı uçururmuş meğer Gökyüzüne bizi Önünden geçtim dün o evin Erenköy'de hani Büyütmeye çalıştığımız o çiçek solmuş Dolaştım bütüm odalarını Aradım boşuna sesi Uzandım yine o halıya Uçursun diye beni Çalışmıyor yaşamıyor ki sensizken hiçbirşey Sanki illede istiyorlar seni Çalamadım...
  5. Mirkelam Röpörtajı

Mirkelam Röpörtajı

Mirkelam GELENEĞİ BOZDUNUZ VE BU KEZ 3 YIL YERİNE, BİR ÖNCEKİ ALBÜMDEN İKİ YIL SONRA ALBÜM ÇIKARMIŞ OLDUNUZ ... “Mutlu olmak istiyorum” albümünü 2006 yılının 27 Aralık’ında çıkardım. 2007 değil, 2006’da çıkarmak istiyordum. Bunun sebebini bana hep soruyorlar, neden 3 sene de bir albüm çıkarıyorsun diye. Ben de hile yaptım ve 2 sene de çıkarmış oldum albümümü. Epey acele...

Sayfayı Paylaş