Mis Gibi Etli Taze Fasülye Yemeği Tarifi

T

TİTAN

Forum Okuru
Mis Gibi Etli Taze Fasülye Yemeği Tarifi
Etli Taze Fasulye Nasıl Yapılır Etli Fasulye Yemeği Tarifi
Yaz aylarının en sevilen sebze yemekleri içinde yer alan taze fasülye özellikle kuzu etiyle yapıldığında tadına doyulmaz melekler :) Ancak kuzu eti size ağır geliyorsa dana etini de rahatlıkla tercih edebilirsiniz :) Bu yazımızda etli taze fasülye nasıl yapılır anlatmaya çalışacağız sizlere. :)

< Konu Resmi..>
Etli taze fasulye için gerekli olan malzemeler
Yarım kg kuşbaşı et
1 kg taze fasulye
5-6 tane domates
2 tane soğan

5-6 yemek kaşığı sıvıyağ kırmızı pul biber
tuz
3-4 su bardağı sıcak su

Yapılışı
Önce kuşbaşı etleri tencereye koyun ve soğanı doğrayın. Üzerine domatesleri rendeleyin. Daha sonra kırdığınız fasulyeleri ekleyip tuz, biber ve yağı da ilave edin. Suyu çekilene kadar kavurun ve sıcak suyu ekleyin. Fasulyeler yumuşayana kadar pişirin.
Afiyet olsun

Bu Önerilerimizle Banyonuz Mis Gibi Kokacak! hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Mis gibi kokan kokulu taş modelleri Mis gibi kokan kokulu taş modelleri
kokulu taş modelleri, kokulu taş kalıpları, kokulu taş örnekleri, nikah için kokulu taş, mevlüt için kokulu taş, bebek için kokulu taş, isimli kokulu taş Son zamanlar da kokulu taşlar artık hayatımızın bir parçası haline geldi. Özellikle...
Tüm Resim Konuları 0
arkadaşlar temiz nasıl olunur mis gibi eve nasıl sahip olunur ? arkadaşlar temiz nasıl olunur mis gibi eve nasıl sahip olunur ?
yasındayım yeni evliyim benim bi anda evime misafir gelse rezil olurum evdede hiç bişey yapmayan biriydim mutfak dolaplarım bardaklarım karısık kurusuk duzenliyom yine aynı gardolabım bozuk kıyafetleri epiyorum içine katlıyorum ama alttakini...
Bilmedikleriniz 2
İlkbaharda gebelik şansı yüksek miş  bakın neden ? İlkbaharda gebelik şansı yüksek miş bakın neden ?
Hamile kalmanın en yüksek olduğu dönemlerden birinin ilkbahar olduğunu biliyormuydunuz ? Eskiden büyüklerimiz bunu söylerdide inanmazdım ne alaka derdim .Büyüklerimizin verdiği yanıt tatmin edici olmasa da gerçeklik payı var.Büyüklerimiz bahar...
Gebelik 0
Parfüm Alerjisi Olanlar da Mis Gibi Parfüm Kokabilecek! Parfüm Alerjisi Olanlar da Mis Gibi Parfüm Kokabilecek!
parfüm alerjisi, parfüme alerjisi olanlar, parfüm hakkında Sevgili melekler, henüz tasarım aşamasında olan bir ürünle ilgili bilgiler vermek istiyoruz sizlere. Mide bulantısı ya da nefes darlığı gibi sebeplerle parfüm alerjisi olup...
Parfüm 0
Bu Önerilerimizle Banyonuz Mis Gibi Kokacak! Bu Önerilerimizle Banyonuz Mis Gibi Kokacak!
banyonun güzel kokması için, banyonun güzel kokması, banyo nasıl güzel kokar Sevgili melekler, ne kadar temiz olursak olalım bazen banyodan gelen kötü kokulara engel olamayabiliriz. Eskimiş su tesisatı, rutubet ve bakteriler sebebiyle...
Evim ve BEn & Ev Genel Bilgiler 0