Mısır Püskülü İle Nasıl Kilo Verilir?

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Mısır Püskülü İle Nasıl Kilo Verilir?
Kilo derdi bayan ve erkekler için ortak bir sorundur. Özellikle bayanlar için bazen kabus haline gelen kilolar adına farklı diyetler uygulandığı gibi kilo verdiren karışımlar da takviye olarak içilir. Kilo vermenize faydalı doğal yollardan biri olan mısır püskülü, fazla kilolarınızdan kurtulmanıza yardımcı olacak yöntemlerden biridir. Sizler için bu yazımız da mısır püskülü ile nasıl kilo verildiğine dair gereken bilgileri paylaşıyoruz.
misir-puskulu3.jpg


Kilo vermenin birçok yöntemi bulunuyor. Diyet ve spor başta olmak üzere, basit tarifler ve içeceklerle de kilo vermek mümkün. Spor yapmaya vakti olmayan ya da sıkı diyet yapamayan kişiler için bazı besin ve içecekler kilo vermek için en sağlıklı yöntem. İçeriğindeki bol kalsiyum ve potasyum ile mısır püskülü, vücudun direncini düşürmeden zayıflatan yegane bitkilerden biri.
Mısır Püskülünün Faydaları
Zayıflamaya ve vücuttaki yağları eritmeye yardımcı olur.
İdrar yollarını temizleyerek, idrar söktürür.
Vücuttaki şişkinliği ve ödemi alır.
Böbrek iltihabına ve romatizmaya karşı etkilidir.
Sinirleri yatıştırır.

Mısır Püskülünün Kullanımı

Bir tatlı kaşığı kıyılmış mısır püskülünü, 1 bardak kaynamış suyun içine ekleyin ve 4-5 dakika demlenmesini bekleyin. Hazırlanışının hiçbir zahmet ve uğraş gerektirmediği mısır püskülü çayını her gün 2-3 bardak tüketebilirsiniz. Özellikle yemeklerden önce içilmesi faydalı olan çayı, kiraz sapı ile birlikte de kullanabilirsiniz. Böylelikle fazla kilolarınızdan, yağlarınızdan ve vücudunuzdaki şişkinlikten en faydalı biçimde kurtulabilirsiniz.
 
Üst