1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Misket Nasıl Yapılır?

Konu, 'En İlginç Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

misket, nedir, nasıl yapılır, cam küreler, yapılışı, video, ile ilgili bilgiler burada melekler
    Sevgili melekler,
    Küçükken abimin bir büyük kavanoz dolusu rengarenk misketleri vardı.İrili ,ufaklı,onlarla oynardı.Ben küçüğüm diye vermek istemezdi.Ben de o evde yokken gizli gizli oynardım..:)

Nette gezinirken bu misketlerin nasıl yapıldığına ilişkin bir video buldum ve sizinle paylaşmak istedim.

Buyrun...

Misket Nasıl Yapılır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. misket

misket

Misket, ufacık tefecik bir elma türü... Huriye de Ganizadeler'in ufakcık tefecik şipşirin kızlarının adı. Huriye, sık sık evlerinin önündeki elma ağacına tırmanır, yolu gözler; sebep, Osman Efe... Ankara'nın sayılı efelerinden Osman, genç, yakışıklı, geniş omuzlu,burma bıyıklı... Huriye'nin gönlü bu Osman Efe'de. Osman Efe, evin önünden geçiyor; Huriye atlıyor bahçeye, tırmanıyor misket...
  2. Kakaolu Misket

Kakaolu Misket

MALZEMELER 1 Paket kakaolu bisküvi 1 Adet portakal kabuğu rendesi 1 Çorba kaşığı bal 2 Çorba kaşığı kıyılmış yeşil fıstık 2 Çorba kaşığı kıyılmış fındık 2 çorba kaşığı kakao 1 çay bardağı süt HAZIRLANIŞI Kakaolu bisküvileri mutfak robotunda yada eliniz ile küçük parçalar haline getirin. Süt, portakal kabuğu rendesi, bal ve fındık ile iyice karıştırıp hamur kıvamına gelene kadar iyice yoğurun....
  3. Sucuk nasıl yapılır

Sucuk nasıl yapılır

sucuk nasıl yapılır sucuk nasil yapilir nasıl yapılır video yapımı video evde Evde kendimizde sucuk yapabiliriz. Kendi yaptığımız sucuk hem lezzetli hemde daha sağlıklı olacaktır. İşte tarifi: Malzemeler Dana Kıyma 2 kg Kuzu Kıyma 500 gr Sarımsak 5 diş Kimyon 1 çorba kaşığı Kuru dana bağırsağı 3 metre Toz kırmızı biber Karabiber Yenibahar Keten İp YAPILIŞI: 2 kg dana kıyma...
  4. Makyaj nasıl yapılır?

Makyaj nasıl yapılır?

makiyaj nasıl yapılır en güzel makyaj nasıl yapılır güzel makyaj Bütün kadınların hiç yapmasa bile özel gün ve gecelerde yaptıkları makyaj her kadını bakımlı ve güzel gösterir önemli olan makyajı bilinçli bir şekilde yapmanız teninize yüzünüze saç rengine kadar uyumlu şekilde olmalıdır makyaj.. Eğer tam olarak makyaj yapmayı bilmiyorsanız şimdi sizlere bunlarla ilgili detaylı bilgiler verecem...
  5. Makarna nasıl yapılır?

Makarna nasıl yapılır?

makarna nasıl yapılır bardakta makarna nasıl yapılır uzun nasil yapilir Sizi bilmem ama ben yakında sanırım makarna ustası olup çıkacam:DBizim evde haftanın hemen hemen hergünü makarna pişer.Benim çocuklar makarna canavarı yemek bile olsa bana "anne bize makarna yap"derler.Eee iş çocuklar olunca tabiki iki elim kandada olsa onlar için mutlaka yaparım yapmammı:DNeyse uzun lafın kısası...

Sayfayı Paylaş