Mislinay'ında bir köşesi olsun artık buda mislinay'ın köşesi

Cevap: Mislinay'ında bir köşesi olsun artık buda mislinay'ın köşesi

207ltnk.jpg

canım arkadaşlarım köşemi yeni farkettim desem bana inanırmısınız hemen hemen 15 gündür yoktum çocuklarımın sünneti dolayısıylabide kimsede köşem olduğunu söyleyemeyince farkedememişim bana köşe açılmış arkadaşlarım ziyaretime gelmiş ve benim haberim yok çok üzüldüm ama bundan sonra burdayımmm çok teşekkür ederim hepinize bana değer verdiğniz ve köşemi ziyaret ettiğiniz için beni çok mutlu ettiniz sizi çok seviyorum iyiki varsınız:kiss::g102:
sevgili arkadaşım canım pasikam beni düşünüp bana bir köşe açarak verdiğin önem ve değer için teşekkürler canım ne kadar mutlu oldum anlatamam sana çok şaşıdrdım düşünülmek çok mutlu etti beni yeni fark ettiğim içinde özür canım:kiss::kiss::g102:
artık benimde bi köşem var haa:) :ciks: (pasikam saolsun:))
bütün arkadaşlarımı köşeme bekliyorum her türlü paylaşım için buradayım ne isterseniz köşemde paylaşabiliriz ne olursa olsun bekliyorummm ve sizi çok seviyorum iyiki varsınızz:kiss: :g102::e112:

GRÜNE_ROSE.jpg

canimsin tekrar burada aramizda oldugun icin cok mutluyum seni cok seviyorum ablamm bunu bil en guzel gunler seninle olsun(pasikam benden önce davrandi sana köse acarak olsun,,,sevgilerimle gece kusum

Geri