1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Mixxo ile özgürlük elinizde

  Konu, 'Küçük Ev Aletleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Mixxo ile özgürlük elinizde Bosch mutfaklarda piriz bağımlılığına son vererek yeni bir çağ başlatıyor. Dünyanın ilk lityum iyon bataryalı el blender’ı Mixxo, pratikliği adeta eğlenceye dönüştürüyor. Elektrik prizine ihtiyaç duymadan istenen her yerde kullanılabilen Mixxo el blender’ı mutfaklardaki kablo nedenli rahatsızlıklara son verirken ister bahçede ister piknikte anında işlem yapılarak tüketilmesi gereken yiyecekler için ideal bir çözüm sunuyor. Şarjı bitene kadar performansından ödün vermeden çalışan Mixxo, kablosuz olarak 20 dakika boyunca kullanılabiliniyor.

  İsteyen meyveli “milkshake” yapmak için çilek veya muz püresi hazırlarken, isteyen soğuk kahve denemeleri için mixxo serisinde bulunan chopperl’lı modelle birlikte buzları küçük parçalar halinde kırabilir. Bebeği olan ve her gün defalarca en hızlı şekilde mama hazırlaması gereken anneler ise, şüphesiz Bosch Mixxo’yu en sık kullananlar olacak. Çünkü, kolayca taşıyarak istedikleri yerde kablosuz kullanabilecekleri el blender’ı sayesinde, anında hazırlayabildikleri mama ya da meyve püresi vitamin ve mineral kaybına uğramadan tüketilmesine olanak veriyor.

  Uzun ömürlü ve sıcağa dayanıklı olan Mixxo, çorba hazırlarken de pratik ve hijyenik kullanım sağlıyor. Sıçratmayı engelleyen yeni tasarım bıçak ve koruyucu başlığıyla dikkat çeken blender’ın normal ve turbo olmak üzere iki farklı hız seçimi bulunuyor. Çıkarılabilir çelik çırpma ayağı, kapaklı ve ölçekli karıştırma kabı bulunan Mixxo’nun tüm parçaları bulaşık makinesinde yıkanabiliyor. Mixxo’nun, “Bosch Private Collection” kırmızı serisiyle uyumlu ve ayrıca özel chopper’lı seçeneklerinin de bulunduğu üç farklı modeli tüketicinin beğenisine sunuluyor.


   
Mixxo ile özgürlük elinizde konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. özgürlük

  özgürlük

  Unutmayalım ki; imkanlarımızın içerisinde kendimizi mutlu hissettirecek kadar özgürlüğü aramak da bir özgürlüktür ve özgür olmak için çaba sarfetmemizde kişiliğimizi bulma aşamasıdır . Özgürlük... Bazen hırçın rüzgara karşı dudakların çatlayana kadar koşmak, bazen yağan yağan yağmurun altında yürümek, bazen kendi paranı emek harcayarak biriktirerek çok istediğin bir şeyi satın almak, bazen...
 2. El ile yoklamak.

  El ile yoklamak.

  Rüyada bir seyi tutup eliyle yoklamak, haber arastirmaya ve söz dinlemeye ve üzerine ögrenmesi lazim olmayan bir seyde susmaya delalet eder.
 3. El ile vurmak..

  El ile vurmak..

  Rüyada el ile vurmak, o misafirin hoslanmadigi bir seyi gör mesine isarettir.
 4. özgürlüğün resmi

  özgürlüğün resmi

  Özgürlüğün Resmi Babası İspanya`nın en ağır siyasi cezalarının verildiği bir hapishanede mahkumdu küçük kızın. Fırsat bulduğu her hafta sonu babasını ziyaret için annesiyle birlikte hapishaneye giderdi. Yine bir ziyarete giderken babası için çizdiği resmi yanında götürdü ancak hapishane kurallarına göre özgürlüğü çağrıştıran her türlü şeyin mahkumlara verilmesi yasaktı. Bu sebeple...
 5. Allah ın adil olması ile insanın özgürlüğü arasındaki ilişki

  Allah ın adil olması ile insanın özgürlüğü arasındaki ilişki

  Allah ın adil olması ile insanın özgürlüğü arasındaki ilişki hakkındna bilgiler rica ediyorum teşekkürler.

Sayfayı Paylaş