MM. de kan grupları ..

Canım kandaşlarım benim:D:D:D

Benim de 0 rh(+)
Olsa dükkan sizin ama benim kan seviyem çok düşük normalde valla kendime hayrım yok hatta bana lazım:D Yoksa seve seve 6 ayda bir gider kan veririm.Bu arada yanlış olmasın benim bildiğim her 6 ayda bir kan yenileniyormuş o yüzden 6 ayda bir kan vermek uygunmuş arkadaşlar:)

Belen ablama bir lt. kan virr :huhe::huhe: belende kan fazlalığı var o herkese dağıtıyor :D

A RH+ benim kan gurubum

şimdi aklıma kan gurubumla ilgili anım geldi...lisedeyken kankamla sabah okula geldik...arkadaşlar ders çalışıyo...hayırdık dedik...meğersem felsefe yazılısı varmış..tabi biz çalışmadık...hemen okuldan kaçtık...sınava girsek 1 alıcaz...ne yaparsak hoca bizi tekrar sınav yapar...hemen hastaneye gittik kan gurubumuzu ölçtürdük bi hastalığımız yoktu çünkü...o sevki filan idareye bıraktık...hocaya da hastaydık hastaeye gittik filan dedik...bizi çok severdi...ertesi gün milletle aynı sorularla yazılı olmuştuk...kan gurubumu da bu sayede öğrenmiş oldum:))

oyy canlarım benimm herkesin a pozitif ve 0 pozitif ben nie tek negatifim yaaaa:S

masalcım bana kanı uymuyokı yoksam eeii olurdu :)

A rh + benim kan gurubum.Tokattayım...

Rabbim muhtaç etmesin ama ihtiyaç halinde seve seve veririm...

Ayrıca fikir güzeldi Belen'im benden sana rep geliyor...

Benimde kan grubum Arh+ ama malesef bende kendine zor hayrı olanlardanım...Ünideyken kızılay gelmişti ve kan vermek istemiştim ama kan seviyemin çok düşük olduğunu ve benim kana ihtiyacım olduğunu söylemişlerdi:D

Geri