1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Mmr Aşısı Ne Demek hakkında bilgi

  Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Mmr Aşısı Nedir Mmr Aşısı Ne Demek  Mmr Aşısı nedir diyen misafirimiz için bu yazımızda Mmr Aşısı hakkında merak edilen detaylı tüm bilgileri aktarıyor ve sizlerinde bu konuda bilgi sahibi olmasını istiyoruz Melek'ler.

  [​IMG]


  MMR (kızamık, kabakulak, kızamıkçık) aşısı zayıflatılmış canlı kızamık, kabakulak ve kızamıkçık virüsleri içerir. Virüsler zayıflatıldığı için, yeni aşı olmuş kişilerden diğer insanlara bulaşamazlar.
   
Mmr Aşısı Ne Demek hakkında bilgi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Bcg Aşısı Hakkında Bilgi

  Bcg Aşısı Hakkında Bilgi

  Bcg Aşısı Nedir Bcg Aşısı Hakkında Bilgi Bcg aşısı nedir, bcg aşısı nasıl yapılır ve ne işe yarar diyen tüm Melek'lerimiz ve misafirlerimiz için bu sayfamızda BCG aşısı hakkında merak edilen tüm bilgileri paylaşıyor ve buyrun arkadaşlar diyoruz:) BCG tüberkülozdan korunabilmek için kullanılan aşıdır. Özellikle çocukları menenjit tüberküloz, milier tüberküloz gibi durumlardan korur....
 2. Kızamık Aşısı Hakkında Bilgi

  Kızamık Aşısı Hakkında Bilgi

  kızamık aşısının ismi kızamık aşısı hakkında bilgi Eskilerin ''Teneşirde bile çıkarılır'' dediği kızamık aşısı hakkında kısaca bilgilendirme yaptırmak istiyoruz melekler :) Günümüzde kullanılan kızamık aşısı canlı, zayıflatılmış virüs içerir; diğer bir deyişle bu aşıdaki virüs öldürülmemiş, ancak kızamığa yol açamayacak derecede zayıflatılmıştır. Kızamık aşısı tek başına yapılabilirse...
 3. Mmr Aşısı Nedir

  Mmr Aşısı Nedir

  Mmr Aşısı Nedir? Arkadaşlar merhaba bir aşı adı duydum da acaba bu bildiğimiz aşılardan birinin tıp adı mı Mmr Aşısı:S
 4. Mmr Aşısı Süresi

  Mmr Aşısı Süresi

  Mmr Aşısı Süresi ne kadardır kızlar lütfen biliyorsanız biz bilmeyenlerlede paylaşın.
 5. Mmr Aşısı Yan Etkileri Nelerdir öğrenelim

  Mmr Aşısı Yan Etkileri Nelerdir öğrenelim

  Mmr Aşısı Yan Etkileri Nelerdir Mmr Aşısı Yan Etkileri Merhaba Sevgili Melek'ler "Mmr Aşısı Yan Etkileri nelerdir?" diye bize soru soran misafirimizin sorusunu bu sayfamızdan yanıtlıyoruz çünkü, sizlerinde konuyla ilgili bilgi edinmesini istiyoruz. MMR aşısının yan etkileri; aşıyı izleyen hafta yüksek ateş, nezle ve ciltte döküntüdür.

Sayfayı Paylaş