Etiketler:
 1. SadmiN

  SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

  Kayıt:
  29 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  15.137
  Beğenilen Mesajlar:
  1.159
  Ödül Puanları:
  113

  Mobilyalar %20 ucuzladı hadi mobilya almaya...

  Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

  Kdv indiriminde daha önceden ucuzlayan elektronik eşyalar beyaz eşya gruplarından sonra şimdide yine kdv orunundaki yüzde onluk indirimden dolayı mobilya satış mağazalarında yüzde 20 lik ucuzlama var meleklerim şimdi tam mobilya almanın zamanıdır.
  < Konu Resmi..>

  Yüzde 10'luk KDV indirimi mobilya fiyatlarını yüzde 20 ucuzlattı
  KDV oranındaki yüzde 10'luk indirimin estirdiği rüzgar, kimi mobilya mağazalarında bu oranın da üzerinde yansıma gösteriyor. mobilyalar ucuzladıİndirimin doğrudan tüketiciye yansıtıldığını ve her kesimden olumlu tepkiler aldıklarını açıklayan Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği yetkilileri, KDV indiriminin hem mobilya sektörünü hem de ülke ekonomisini olumlu etkilediği görüşünde.

  Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği'nden (MOSDER) yapılan yazılı açıklamada, mobilya ürünlerindeki KDV indiriminin doğrudan fiyatlara yansıtılması ile tüketici taleplerinin arttığı belirtildi. Açıklamada, özellikle evlilik ve taşınma sezonu olarak kabul edilen bahar döneminde KDV indirimine gidilmiş olmasının büyük sinerji yarattığına işaret edilerek, "2009'un Mart ayı itibariyle 1.5 milyar Lira'ya ulaşan stoklarda, Nisan ayının ilk iki haftasında yüzde 25'e varan azalma kaydedildi." deniyor.

  Mobilyada yapılan KDV indiriminin ertesinde satışlarda yüzde 25'lik bir artış olduğunu açıklayan MOSDER, hareketliliğin Haziran sonuna kadar yükselerek süreceği görüşünde.

  Mobilyada KDV indirimi tüketicinin yüzünü güldürdü

  KDV indiriminin yasalaşmasının hemen ardından, Nisan ayının ilk yarısında yapılan satışlar, geçtiğimiz yılın aynı dönemi ile kıyaslandığında yaklaşık yüzde 20 oranında artış gösteriyor.

  Tüketiciler de aynı ürünleri yüzde 10 ve hatta kimi mağazalarda yüzde 10'u da aşan indirimlerle almaktan memnuniyet duyuyor.


   
Mobilyalar %20 ucuzladı hadi mobilya almaya... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. ilginçmi ilginç mobilyalar

  ilginçmi ilginç mobilyalar

  ilginç yataklar mobilya içatları ilginç mobilyalar
 2. Sıradışı mobilyalar :))))

  Sıradışı mobilyalar :))))

  Sıradışı derken bu kelimenin bile yetersiz geleceğini biliyorum. hahaha Meleklerim bakın bu mobilyaları nasıl nitelendireceksiniz?Evinizde böyle mobilyalardan ister misiniz? :D:D anam duvara tırmaniyi tutunn hahaha dağınık hatun :D:D buna beste yaptım oy benim eşşek dolabına gurban olduğim hahaha ayyy bundan kesin almalıyım hahaha üstünede göğüs...
 3. 2012 Bahce mobilyalari

  2012 Bahce mobilyalari

  bahçe mobilyaları 2012, bahce mobilyasi, bahce mobilyalari, bahce mobilya, bahce masalari konulari burada melekler Sevgili Melekler, Bahcesi olanlar ve olmasini isteyenler icin :hula:, cok rahat ve cok zarif bahce mobilyalarini arastirdik...
 4. Deri Mobilya Temizliği

  Deri Mobilya Temizliği

  Deri mobilya görünümü çok şık bir o kadar da pahalı bir eşyadır. Kullanımı kolay görünse de temizlenmesi biraz özen ister. Deri mobilyaya asla direk sabun veya temizlik malzemesi dökmemeliyiz. Nemli bir beze kullanacağınız temizleyiciyi döküp dairesel hareketlerle temizlemelisiniz. Bu temizleyici mobilya üzerinde kalmaması gerektiğinde duru suyla yıkadığınız bezi tekrar aynı hareketlerle...

Sayfayı Paylaş