Moda dünyasının yeni trendi korse kemerler

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Moda dünyasının yeni trendi korse kemerler
korse kemer modelleri, korse kemer nasıl kombinlenir, kalın kemer modelleri ile sizlerleyiz.

Korse kemer modelleri, yeni sezon da moda dünyasının trendleri arasına girmeyi başararak farklı modellerle bayanlar tarafından oldukça benimsendi ve sevilerek kullanılıyor.

Bundan yıllar önce bir dönem tekrar gündeme gelen korse kemer modellerini hatta benim bile kullanmışlığım vardı ve modası geçti diyerek şu an hatırlayamadığım şekil de elden çıkarmıştım. Şimdi trend alarmı olarak tekrar gündem de gördüğüm korse kemerleri elden çıkardığıma açıkcası pişman oldum:)

Özellikle ünlüler tarafından çabuk benimsenen korse kemerler, ünlülerin günlük ve özel geceler de belini süslemeye devam ediyor. Vücut hatlarını daha düzgün bir şekil de ortaya çıkarırken şık bir aksesuar olarak kıyafetinizi tamamlayan korse kemer modellerini ve korse kemerin kombin örneklerini sizler için paylaşıyoruz.

712511d0-0ba0-484d-9d97-30b0b25240a1.JPG
8213935.JPG
a1e8a81aa1d2d0aaa4dfe023109da57e.JPG
duz-deri-korse-kemer-709c.JPG
kalin-beli-ince-göstermenin-yollari 4.JPG
korse.JPG
korse3.JPG
korse-kemer-modelleri-2017.JPG
korseler_sokak_stilinde_6.JPG
korseler_sokak_stilinde_7.JPG
vanessa-hudgens.JPG

evet arada alışverişe çıktığımda bazı mağazaların vitrininde görüyordum giysilerin üzerine bu tür korse kemerlerden koymuşlardı ama bu kadar moda olduğunu açıkcası bilmiyordum bilhassa ünlülerin korse kemer modasına uyduğunu görünce açıkcası çok şaşırdım sadece bizde yeni yeni moda diye biliyordum demekki en kısa zamanda almak gerekiyor bu kalın korse kemerlerden;)

Çok iyi hatırlıyorum anneminde böyle korse kemerleri vardı. Korse kemer modası tekrar canlandı. Vitrinlerde ki tüm kıyafetlerde korse kemer aksesuar olarak kullanılmış. Bence hoşbir detay .Kıyafetler üzerinde güzel bir kombin sağlarken kadını da çekici kılıyor. Ben kullanırmıyım orası da muamma :)

Geri