Etiketler:
  1. independet

independet Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

moda ile ilgili yardım

Konu, 'Geyik Oyunlar' kısmında independet tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar ben ve okul arkadaşlarım cumartesi günü alsancakta discoya gidicez.kız-erkek karışık grup gidiyoruz ama ben ne giyeceğimi bilmiyorum lütfen bana yardım edinn:shootout:

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    399
    Ödül Puanları:
    83
    Hımm tatlım sade ve şık olma yada spor olma..Biraz çılgın takıl ama çok değil hayatım kıyafetlerini bilmediğim için birşey diyemiyorum çok fazla.

moda ile ilgili yardım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Moda ile ilgili uluslararası terimler

Moda ile ilgili uluslararası terimler

moda ile ilgili oyunlar giyim terimleri moda ile ilgili kelimeler modayla terimler terimler Kızlar bazen moda dergilerine bakarken okuduğunuz bazı terimler bize tanıdık gelmez hatta bazılarını hiç bilmeyiz...Moda ile ilgili bazı uluslararası terimler var işte bu terimleri bilmek ve daha iyi anlamak için özel sözlük... A-B-C ALAMODE (alamod)= Moda olan ilgi çeken çok tutulan BALLERİNE...
  2. Hemşirelik ile ilgili (lütfen yardım edin acil =( )

Hemşirelik ile ilgili (lütfen yardım edin acil =( )

Arkadaşlar lys sınavına girdim sayısal mezun oldum tercihlerimde hemşireliği yazıp yazmamakta kararsızım yapabilir miyim bilmiyorum çok zor çünkü..lütfen yardım edebilir misiniz beni aydınlatır mısınız? =) (acil)
  3. Mevlananın yardımlaşma ile ilgili sözleri

Mevlananın yardımlaşma ile ilgili sözleri

Mevlananın yardımlaşma hakkında sözleri H.z Mevlananın yardımlaşma ve kusurları örtme üzerine şiddet üzerine tevazu üzerine alçak gönüllük üzerine düşündrücü güzel sözleri. Cömertlik ve yardım etmede akarsu gibi ol. Şefkat ve merhamette güneş gibi ol Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol Hiddet ve asbiyette ölü gibi ol Tevazu ve alçakgönüllülükte toprak gibi ol Hoşgörürlülükte deniz...
  4. yardımlaşma  ile ilgili sunum

yardımlaşma ile ilgili sunum

yardım ve dayanışma ile ilgili sunum slayt
  5. Yardımlaşma İle İlgili Deyimler

Yardımlaşma İle İlgili Deyimler

Yardımlaşma İle İlgili Deyimler arıyorum ben, şayet mümkünse aranızda Yardımlaşma İle İlgili bir deyim ya da deyimler bilen varsa yazarsa harika olur arkadaşlar.

Sayfayı Paylaş