Modası Geçse de Meraklıları İçin Pembe Dekorasyonlu Banyolar

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Modası Geçse de Meraklıları İçin Pembe Dekorasyonlu Banyolar
Bu konu; pambe dekorasyonlu banyolar hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, evet modası çok gerilerde kaldı. Artık banyolar kırmızı, siyah, bej ve gri tonlarında ama çnemli olan sizin ne düşündüğünüz. İlla ki modayı takip etmek değildir amaç. Ruhunuza hitap ediyorsa, sizi yansıtıyorsa güzel olan odur. :) Geçmiş zaman bir ev dekorasyonu görmüştüm ve inanamamıştım. Bir kadın nasıl pembeyi bu kadar sever diye apışıp kalmıştım. Evden içeri adım atmanızdan itibaren sanki kendinizi bir masal diyarında ya da şekerci dükkanında hissediyorsunuz, her yer pespembe, ama her yer, herşey. Tabi tonlar farklı ama her yan pembe, evin bir odası hariç. Evin beyi eşine dekorasyona karışmamak şartıyla kendine ait bir oda istemiş hanımdan ve o odayı maviye boyayıp çalışma odası yapmış kendine, yani içerde pembeden eser yok :D:D

Evet, lafı fazla uzattık, pembe banyolar bu sayfamızın konusu. Fazla abartmamak lazım ama moda içinizden gelendir, pembe banyoyla mutlu olacaksanız işte sizlere harika pembe banyo dekorasyonları. Haydi galerimize.. :tik:

pembe_banyolar_-5e.jpg

Pamuk şekeri gibi duruyorlar insanın içini gönlünü açıyor bu renkler. Bazı banyolara bittim resmen modern ve cıvıl cıvıl duruyorlar. Bizim banyo koyu kahve tonları ve krem ama kendim yaptırsaydım kırmızı siyah giri ve beyaz tonlarında olmasını isterdim bu renklerin uyumu bir harika bana göre;)

Geri