1. GREY

GREY Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    350
    Ödül Puanları:
    63

Model - Diger Masallar (2011)

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında GREY tarafından paylaşıldı.

Model, grup model, albüm tanıtımı, 2011 şarkıları, yeni albüm şarkıları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar.

Model 2011 yılında daha da iyi tanına bir grup haline geldi melekler. Son zamanlarda çaldıkları şarkıları her yerde duymak mümkün.

Sanatçi: Model
    Albüm Adi: Diğer Masallar
    Türü: Rock - Pop
    Yayin Tarihi: 28/02/2011
    Süresi: 48:09 Dakika
    Kalitesi: 128 kbps
    Dosya Boyutu: 43.79 MB

Albümdeki Eserler 1. Buzdan Şato
    2. Şey... Belki!
    3. Değmesin Ellerimiz
    4. Sana Ne?
    5. Pembe Mezarlık
    6. Bir Melek Vardı
    7. Benim Tatlı Kanserim
    8. Karadul
    9. Çürüsün Gelinliğim
    10. Makyaj
    11. Yalnızlık Senfonisi
    12. Değmesin Ellerimiz (Akustik)

Model - Diger Masallar (2011) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Masal

Masal

Çocuğa masal söylediğini görmek onu eğitmeye, görgü ve terbiyesiyle ilgiylenmeye, Büyüklere masal söylemek insanları kandırmaya yahut işi ciddiye almamaya delalet eder.Rüyada masal dinlemek , bazı hayallerin gerçekleşebileceğine işarettir. Masal dinlemek, bazı hayallerin gerçekleşebileceğine yorumlanır. Aslı olmayan haberdir.Rüyada masal dinlemek, bazi hayallerin gerçeklesebilecegine isarettir.
  2. ...MaSaL...

...MaSaL...

Masal okumayı severdim küçükken büyüdüm masalların yalan, hayatın acı , dünyanın yavan olduğunu anladım...Bunları anlamamla kocadığımı farkettim :D Aşklarda masallarda yaşanır işte ben işte aşk (: Bir masal;seninle başlayan;sensiz biten... Uyutmuyor;uyuyamıyorum bu masalda; Başımı yaslayacağım dizin; Meğer ne devmişim; Senin...
  3. 2011 saat modelleri

2011 saat modelleri

2011 saat modelleri saat modelleri 2011 Bayanlar farklı saatlere zafınız varmı.Beni sorarsanız benim yok:) Ama sizler için çok şık modeller var buyrun...
  4. Kap modelleri 2011

Kap modelleri 2011

kap modelleri 2011 kap modelleri 2011 yaz kayra kap modelleri, 2011, yaz, armine, armine kap modelleri, yeni sezon trendleri burada arkadaşlar. Tesettürlü Melek'lerimiz için, yılın kap modellerini, Armine markası adı altında, bu yazımızda paylaşıyoruz Melek'ler.
  5. Pareo modelleri 2011

Pareo modelleri 2011

pareo modelleri pareo modelleri 2011 2011 pareoları, renkli renkli, plajdaki şıklık, model model, desen desen aradığınız herşey burda melekler... insanın içini açan rengarenk pareolar hepsi bir birinden güzel sıcak yaz günlerinin vazgeçilmezleri.çık denizden giy pareonu tut evinin yolunu.

Sayfayı Paylaş