Etiketler:
  1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Model Tedavisi

Konu, 'KLMN Melek Sözlük' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

Taklit yoluyla uygulanan bir yöntemdir. Terapistin fobik bir duruma girdiğini görmek, hastayı aynı duruma girmek üzere harekete geçirebilir. Bu yöntem en çok hayvan fobisi vakalarında, tek başına veya zorlama terapisi (bkz.) yahut desensitizasyonla (bkz.) kombine olarak kullanılmaktadır. Bkz. Biçimleme tedavisi

Model Tedavisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Böbrek Enfeksiyonu Tedavisi

Böbrek Enfeksiyonu Tedavisi

Heralde klimanın altında yatmaktan böbrek enfeksiyon kaptı, bunun tedavisi hakkında bilgi medikal tedavisi var mı ürolog haricinde böyle ata dede bitkisi deneyeyim diyorum. Saygılar.
  2. Anksiyete bozukluğu tedavisi

Anksiyete bozukluğu tedavisi

Anksiyete bozukluğu tedavisi hakkında bilgiler lazım bana arkadaşlarım. Bende ilk kez duydum ama benimle belirtileri vs örtüşüyor bana bu hastalık hakkında bilgi verin lütfen.
  3. Farenjit tedavisi

Farenjit tedavisi

Farenjit tedavisi hakkında lütfen bilgi verin ve tıbbı ve bitkisel tedavi yöntemleri olursa çok sevinirim.
  4. Selülit Tedavisi Yöntemleri

Selülit Tedavisi Yöntemleri

selülit tedavisi için selülit gideren yöntemler Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda kadınların kabusu halini alan selülit hakkında bilgiler sunuyor ve selülit giderici yöntemler hakkında da bilinmesi gereken bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. Selülitler nasıl geçer diyen tüm hanımlar buyrun aradığınız selülit giderici yöntemler burada! Yazın yaklaşmasıyla birlikte kadınların en büyük...
  5. Adet sancısının tedavisi

Adet sancısının tedavisi

adet sancısı nedir,adet sancısının nedenleri,adet sancısının sebepleri,adet sancısının tedavisi,adet sancısı hakkında bilgiler Adet sancısı için ağrı kesici, şiddetli derecede adet ağrıları adetin ilk görülme zamanından itibaren başlayabileceği gibi, ilerleyen zamanlarda başlayabilir. Her şekilde kadınlar çektikleri ağrıları hafifletebilmek için bazı önlemler almakta, tıbbi tedavi yöntemleri...

Sayfayı Paylaş