1. bernam07

bernam07 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    51
    Ödül Puanları:
    28

modelin güzelliğine bakkın yaaaa

Konu, 'Bolero Modelleri' kısmında bernam07 tarafından paylaşıldı.

modelin güzelliğine bakkın yaaaa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. resim cekmeye bakk

resim cekmeye bakk

Yahu ben resmi çekcem ama sanki ayaklarımda bişi var neyse çekim şu resmide :D Birrrrrsaniye bayan bir saniye çekiyommm. La popom dışarıdamı ne ? :D:D: Şu hemen solumdaki ortadaki genç beni görürmü ellam :D:D Çok yakışığlı yaa du birazdaha ayıram bacaaa :D:D fısssssssss ohhh abi resim çekiyorum ayağına varya oy oy oy güzel kurufasülyeydi akşama çok kaçırdım. :D:D Napim apış...
  2. Süperlerr Yaaaa

Süperlerr Yaaaa

alıntı
  3. yaaaa

yaaaa

slm ben burda yeniyiiiim umarim beniiiii anlayan birisi bana yardim eder =)) kafam cok karisik ne yapacagimi ne edeceyimi bilmiyorum herseyden umudumu kestim ve arti yorulduuuum...Hayatim cok karisik...her defasinda yeni bi kitap acmayaaaa kalkiyorum ama malesef üzülen her defasinda ben oluyorum....son olay da bunu bana yasatti....artiiik herseyiiiii kenari atim hayati da özellikle...cünküü...
  4. lutfenn bakk:)

lutfenn bakk:)

merhaba handan ablacım.bende tarot falıma baktırmak istiyorum.ben 24.şubat 1985 doğumlu balık burcuym.erkek arkadaşım 20 haziran 1985 doğumlu ikizler burcu.bizim ilişkimizle ilgili bi yorum yapar mısın?evlilik gözüküyo mu:))
  5. benide yıkayıp yağlayın yaaaa :)

benide yıkayıp yağlayın yaaaa :)

melekler üniversiteyi kazandım ben bu yıl ve halen üstümden sevincini atmış değilim yıkanıp yağlanmak sevincimi sürdürmek istiyorumm :) :26:

Sayfayı Paylaş