Modern Dresuarlarla Gelen Antreler

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
Modern Dresuarlarla Gelen Antreler
Dresuar modelleri ile evlerimizin antre kısımlarını çok iyi bir şekilde dekore edebiliriz. Birçok kişi evine girdiği ilk an başta anahtar olmak üzere elindekilerden kurtulmak ister. En azından ben öyleyim ve herkesin benim gibi bu şekilde anahtarını fırlatıp günün yorgunluğunu atacağı odaya koştuğunu hayal ediyorum:) Antre dekorasyonlarımızı yapacak ortam yoksa ve küçük bir girişiniz varsa duvara monte edilen dresuarlardan faydalanabilirsiniz.

Tıpkı bir masa işlevini gören dresuarlar duvardaki konumları ile sizlerin beğeneceğiniz şıklığı verdiği gibi biblo, telefon, anahtar ya da bir vazo koyarak dekorasyonunuzun bir parçası olabilecek dekor ürünü olarak karşınıza çıkabilmektedir. Modern görünümlü odaları dekore etme hayalinizde modern dresuar model tercihinizde masa görünümlü olan dresuar tercihinde bulunarak üzerine sepet ya da işlevsel bir tabak konumunda dekor ürünü koyarsanız içine anahtar koyabilme imkanı edinebilirsiniz. Ya da farklı dekorasyon ürünü gibi görünen süs taşları da işinizi görmeye yardımcı olacaktır. Siz de modern bir ev dekore ediyorsanız en trend modern dresuar model incelemesinde bulunarak harika görünümlü odalara kavuşma fırsatını yakalayabilirsiniz.

modern-dresuar-modelleri-610x384.jpg

MODERN DRESUAR MODELLERİ RESİM GALERİSİ

Geri