Modern ev dekorasyon fikirleri 2017

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
Modern ev dekorasyon fikirleri 2017
Ev dekorasyonları ehemmiyet gösterilen görünümler arasındadır. Modern görünüm kişilerin tercihi ile odalarda kendini belli ederken tamamen beklenti karşılayıcı durumlar düşünülerek hareket edilmektedir. 2017 sezonunda oda görünümlerinde biraz hareketlilik yakalamak istiyorsanız öncelikli düşünceniz aşağıdaki resim galerimden fikirlerle yola çıkmak olmalıdır.

etkileyici-beyaz-dekorasyon-modelleri-2017.jpg


Modern görünümlü 2017 sezonu dekoratif görünümlerden bir öneri olan üst resme baktığınız zaman farklı dekor aksesuarları ile dokunuşların ne kadar farklılaştığını fark edebileceksiniz. Oda görünümlerinde değişiklik arayışları için siyah beyaz görünüm 2013 yılında da 2017 yılında da benzer etkiler ile kendini belli etmektedir. Değişen tek şey modernlik adına tasarım ya da farklı form kazanmış mobilyalar olmaktadır. İlgili linki incelerken bu durumu kolaylıkla fark edebileceksiniz.

ev-ofis-dekorasyonlari-2017.jpg

Ofis dekorasyonu nasıl yapılır düşüncesinde ofisinin genişliği ve ofis mobilya tercihinizdeki seçeneklere göre gerçekleştirildiği bilinmektedir. Ofisinizden bir parçayı evinizde gerçekleştirmek isterken çalışma odası görünümü için üstteki gibi bir görünüm harika bir dekoratiflik olarak odanızda hakim olabilecektir. Son derece beğenilen ve kullanışlı olan bu oda dekoratifliği asla hayır diyemeyeceğiniz estetik bir duruş ile karşınıza çıkabilecektir.

modern-ev-dekorasyonu.jpg


2017 salon koltuk takımı model çeşitliliğinden bir öneri olan üst resimdeki gibi şık bir görünümü kaliteli marka mağazalarında vitrinlerde bulabilirsiniz. Orta sehpa, desen çeşitliliği, renk alternatifleri ve görünümde sizin rahatınızı sağlayabilecek kaliteyi odalarınızda hakim kılmak olabildiğince basit. Takım seçiminizde oda görünümünü göz önüne alarak geniş salon dekoru gerçekleştirilen üstteki gibi farklı seçimlerde bulunabilirsiniz. Elektrikli şömine ve koltukların her iki taraftaki uyumu ile yakalanılan estetik görünümler odalarınızda istediğiniz modern tarzın kendiliğinden hakim olabilmesine olanak tanıyabilmektedir.

modern-oturma-odasi.jpeg


Perde koltuk uyumu, aydınlatmadaki oda genişliğine uygun farklı tavan aydınlatma önerilerinden faydalanabilme ayrıcalığı gibi seçimleriniz ile oda dekorasyonlarınızda anlamlı dokunuşlar yakalamanız mümkün olabilecek. Estetik etkili oda dekorları için yemek odası, salon takımında renk ya da dekor tarzına uyumu yakalayıcı mobilya tercihinde bulunmanız da yeterli olacaktır. Odalarınızdaki estetik etkileri resim görsellerimin yanı sıra beğendiğiniz mobilyaları odayla bütünleştirebileceğiniz değişimler ile de tamamlayabilirsiniz. Siz de bu sene modern görünümlü alanlarda daha zevkli zaman geçirme ve genel ev dekorunuza uyum sağlayabilme ayrıcalığından faydalanmak ister misiniz?

yeni-moda-dekorasyon-renkleri-2017.jpg
 
Son düzenleme:
Geri
Üst