Modern ev dekorundan ipuçları

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
Modern ev dekorundan ipuçları
Ev dekorunda modern ipuçlarından faydalanmak ya da modern dekor anlayışını özümsetici davranmak istiyorsanız öncelikli tercihiniz size vereceğim tavsiyelere kulak asmak olmalıdır. Modern ev dekoru gerçekleştirirken neler yapabilirsiniz? Farklı bir modern tarzı nasıl uygularsınız gerçeği ile karşı karşıya kalma durumunuzda değişimde ne tarz uygulamalar hangi odaya gider şeklindeki sorularınıza cevap veriyorum meleklermekanı takipçilerim.

2016-modern-salon-dekorasyonları.jpg

Modern bir salonunuz olsun mu istiyorsunuz? O zaman modern görünümlü bir tv koltuğu seçiminde bulunarak üstteki gibi hem şık hem de duruşu ile odaya asilliğini koyan bir görünüm kendiliğinden odada kendini belli edebilmektedir. Oda dekorasyonlarınızda çeşitli görünüm sağlayan modern tv koltukları seçiminde kaliteli markalarda daha pek çok fonksiyonel model bulabilir; odadaki genişlik ve kullanım tercihine göre seçimlerinizi çeşitlendirebilme olanağı yakalayabilirsiniz.

dekorasyon-1.jpg

Modern köşe grupları ile salonda yakalanan üstteki dekoratif görünüm içinde aynı kural geçerlidir. Tablo seçimleriniz, orta sehpanız, tv modeliniz, modern aydınlatma model tercihleri ile oda dekorasyonlarınızda istediğiniz modernlik yakalanabilir. Renklerle yakalanan etkinin gücü de es geçilmeyeceklerdendir. Kırmızı beyaz oda görünümü ile hem enerji dolu hem de ferah bir oda ortamı son derece modern görünümü ile karşınızda yer almıyor mu? Ben bu modele bayıldım doğrusu.

modern-salon-dekorasyon-fikirleri.jpg

Salon ve açık mutfağı birleştirici görünümü ile üstteki modele ne demeli? Dekorasyonda çeşitlilik kazandırıcı fonksiyonu ile seçimde bulunacağınız bu görünüm için seçiminizde tablo ya da bar tipi farklı taburelerin geliştirildiği oturma tabureleri ile modernliği ortama adapte edebilirsiniz. Dekor mobilyalarındaki kumaş ya da deri görünümle yakalanabilecek modern görünüm yanı sıra kullanılan abajur tipi aydınlatmalar ya da perdelere kadar her türlü noktada modern anlayışa yer açıcı davranabilirsiniz.

mutfak1.jpg
yazı-6-kapak.jpg

Beyaz aksesuarlar, beyaz koltuklar, beyaz perdeler....Kısacası her yerin beyaz olduğu üstteki dekorasyonda da beklediğiniz son derece modern görünümü yakalamış gibi durmuyor musunuz? Dekoratiflikte modern adımlar atarken beyaz renk olmazsa olmaz seçiminiz olabilir. Bayanlar haydi acele edin seçimlerinizi gerçekleştirin.

günümüzdeki ev dekorasyonu çok modern çizgilere hakim olsada hiç sıcaklık yok. Estetik açıdan hoş ve güzel görünsede evler ben sevmiyorum. benim evimin dekorasyonuda son derece modern bir şekilde dizayn edildi ama hoşlanmıyorum. ele hava atayım derken kendi zevklerimizden mahrum kalıyoruz.bu arada dekorasyon örneklerini ve verdiğiniz fikirleri beğendim paylaşım için teşekkürler

Geri