Modern merdiven modelleri asma merdiven tasarımları

Modern merdiven modelleri asma merdiven tasarımları
merdiven modelleri, asma merdiven modelleri, döner merdiven modelleri, ahşap merdivenler ile ilgili bilgileri sizler için bu konumuz da paylaşıyoruz.

İşyeri, ofis, ev ve villa gibi iç mekanlara uygulanan merdivenler, günümüz de oldukça modern tasarımlar ile beğeni kazanmaya devam ediyor. Merdivenli ev dendiği zaman genellikle hepimizin aklına eminim ki dubleks evler ve villalar gelir. Bu tür evleri de cazip kılan en önemli ayrıntı merdivenlerdir.

İç mekanlara farklı bir tarz katan merdiven modelleri, ahşap merdiven, cam merdiven, taş merdivenlerden oluşuyor. Merdiven modelleri arasından özellikle asma merdiven modelleri modern tarz isteyenler için de çok cazip tasarım örnekleri sergiliyor.

Asma merdivenler, duvarın içine yerleştirilen desteklere monte edilerek tasarlanıyor. Farklı ahşap renkleri arasından tercih ettiğiniz tarzınıza ve dekorasyonunuza uygun bir renk ile uygulatacağınız asma merdiven modeliniz emin olun ki mekana bambaşka bir hava katacaktır.

ahşap merdiven tasarımları.JPG
ahşap merdivenler.JPG
asma merdiven modelleri.JPG


Genellikle işyeri, ofis gibi ortamlar da daha uygun olan döner merdivenler ise daha geniş yaşam alanlarının oluşmasına olanak sağlarken estetik görünümleri ile de mekana tarz katıyor. Birden fazla kata sahip olan ev ve işyerlerin de üst katlara geçiş olanağı sağlayan merdiven modellerinin birçok farklı modelleri bulunmaktadır.

Merdiven tasarımları model konusun da sınır tanımıyor. Sadece üst kata çıkmaya yarayan bir bağlantı olarak değil sizin dekorasyon da tarzınızı ön plana çıkarmayı hedefleyen birçok farklı model bulunuyor.

Sizler için seçtiğimiz günümüzün en çok tercih edilen ve beğenilen asma merdiven modellerinin görsellerini paylaşıyoruz.

cam merdiven modelleri.JPG
döner merdiven modelleri.JPG
merdiven modelleri.JPG
modern merdiven modelleri.JPG
modern tasarım merdivenler.JPG
yeni merdiven modelleri.JPG
 
Üst