1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.944
    Ödül Puanları:
    0

Modern Mutfaklara Cam Tezgahlar

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Cam tezgah örnekleri Mutfak tezgahı modelleri
    Bu yıl country çok moda olsada bana hitap etmiyor o stil. Ben modern sitili daha çok beğeniyorum. Kendi mutfağımıda modern mutfak modelleri arasından seçmiştim. Tezgahımı da cimstone yaptırdım. Ama bu cam tezgahları da çok beğendim. Bİr daha mutfak yaptırmam gerekirse cam tezgah düşünebilirim.

Modern Mutfaklara Cam Tezgahlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Oval mutfak tezgahları...

Oval mutfak tezgahları...

Geniş mutfaklarda oval modern mutfak tezgahları oldukça etkileyici ve göz kamaştırıcı bir görünüşe sahiptir. Pedini firması ürünleri arasında oval şekilde mutfak tezgahlarına yer vermiş. Aslında mutfak tezgahının oval olması kullananlar için avantaj sağlayacaktır. Mutfağın büyük bir kısmını kaplamasına rağmen geniş mutfaklarda oldukça farklı bir atmosfer oluşabilir. Mutfak tezgahı üzerinde...
  2. Mutfak tezgahını kirletmeyen kepçe..

Mutfak tezgahını kirletmeyen kepçe..

Yemek yaparken kullandığımız kaşık ve kepçeler hep sorun olmuştur. Hemen bir tabak konulur ve kirli olan kaşıklar tekrar kullanılmak üzere tabağın üzerine konulur. İşte bu soruna tasarımcı Gillian Westley bir çözüm bulmuş ve ağız kısmı yere değmeyen yemek hazırlama ve servis seti olan Elevate’i tüketicilere sunmuş. Mutfak tezgahlarını kirletmeyen kepçe seti Elevate yemek hazırlama seti 6...
  3. MoDern OvaL Mutfak TezgahLarı ...

MoDern OvaL Mutfak TezgahLarı ...

modern mutfak halıları bunlarda MoDern OvaL Mutfak TezgahLarı ...
  4. En Modern Simli Mutfak Tezgahları

En Modern Simli Mutfak Tezgahları

Simli Mutfak Tezgahları 2014 Simli Mutfak Tezgahları En Modern Simli Mutfak Tezgahları Simli mutfak tezgahları fikri ile mutfaklarınızda yepyeni dekorasyonlar oluşturmaya ne dersiniz? Mutfaklarında yenilik yaratmak isteyenler için ya da yeni ev sahibi olup da mutfak tezgahlarından herhangi bir karara varamayanlar için simli mutfak tezgahları fikrini değerlendirebilirsiniz. Mutfaklarınızda...
  5. Mutfak tezgah arası cam panel uygulaması ile mutfaklara gelen görünüm zenginliği

Mutfak tezgah arası cam panel uygulaması ile mutfaklara gelen görünüm zenginliği

Mutfak dekorasyon değişiminde bulunmak isteyenler arasında mı yer alıyorsunuz? Mutfağımda tezgahım benim için en önemli yer diyorsanız sizler için tasarımı gerçekleştirilen son senelerin yeni trendi olan mutfak tezgah arası cam panel uygulaması model inceleme işleminde bulunmaya başlayabilirsiniz. Mutfak dekorasyonuna yeni bir ses getirici rolü bulunan bu uygulama tezgahlarınızda 3D görünümlü...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş