Modern örtülerle yatak odalarınız değişsin

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
Modern örtülerle yatak odalarınız değişsin
Yatak odası dekorasyonlarında bütünleyici unsurların önemi büyüktür. Yatak odası dekorasyon tarzınıza göre şekillenen görünümleri ile büyüleyici bir görünüm yakalamanıza öncü davranan yatak örtüleri kaliteli marka mağaza ziyaretleriniz ile yataklarınızın üzerini kaplayabilecek zenginliklerdendir. En modern görünümlü yatak örtülerinden bir demeti sizlerle paylaştığım resim galerimde estetik yaklaşımlı bir model tercihini yaparken sizin zevkinize uyan tarz ve renk seçimini gerçekleştirebilmenize yardımcı olmaya çalıştım.

2016-dantela-mor-yatak-ortusu.jpg


Çeyiz içinde olmazsa olmaz kabul edilen yatak örtüleri her evin olmazsa olmazıdır. Düzen konusunda titiz olanlar için bu örtüler her zaman el altında bulundurulması gereken dekoratif ürünlerdendir. Dekorasyonlarınıza bütünleyici bir seçimde bulunurken renk bütünlüğünü sağlayan alttaki modelden tutunda tek renkli dantelli modellere kadar birçok tarzı inceleyip seçimde bulunmaya gayret gösterin.

28060_buyuk_zoom.jpg
cemil-ipekci-belda-yatak-ortusu-2016.jpg
goz-alici-2015-yatak-ortusu-modelleri.jpg

Üst resimdeki çiçekli modelde genç kızların yeni evlenecek çiftlerin favorisi olabilecek modellerden Alttaki mavili model ise lüks dekorasyonu benimseyenler için harika bir seçim olabilecek. Yatak örtüsü model zenginliği arasından tercihinizi tamamlamaya hazır mısınız?


istikbal-2016-yatak-ortuleri.jpg
 
Üst