Modern tarz beyaz yatak odaları

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Modern tarz beyaz yatak odaları
beyaz yatak odası, modern yatak odası takımları, beyaz yatak odası modelleri, yeni yatak odası modelleri bu konumuz da sizlerle birlikte olacaktır.

Çiftlerin özel yaşam alanı olan yatak odaları günümüz de çiftlerin tercihine göre klasik, avangard ve modern tarz mobilyalar ile yer alıyor.

Bazı mobilyaların rengi sadece bir süre devam etsede bazı renkler ise yıllar geçse de asla ne modası geçiyor nede ona olan ilgi azalıyor... İşte modası asla geçmeyecek renklerin başın da gelen beyaz yatak odası modelleri her sezon mobilya markalarının koleksiyonların da yer alarak çiftlerin en çok tercih ettiği renkler arasın da olmaya devam ediyor.

Yatak odasın da modern tarz mobilyalardan hoşlananlar için sizlere en yeni beyaz ve modern yatak odası takımlarından seçtiğimiz görselleri paylaşıyoruz.

Beyaz bir yatak odası odayı hem daha geniş, hemde aydınlık ve ferah gösterecektir. Beyaz rengin dekorasyonu da çok kolay olacaktır. İstediğiniz her renk perde, halı ve aksesuarlar ile kolaylıkla dekore edeceğiniz beyaz yatak odanız da uykunun ve dinlenmenin tadına varacaksınız.

Sürgülü yada kapaklı elbise dolabı, şifoniyer, komidin ve tuvalet aynasından oluşan yatak odalarına isterseniz dilediğiniz bir renkte puf ta tercih ederek odaya hareket katabilirsiniz.

Ayrıca yatak odası dekorasyon fikirleri konumuza da göz atabilirsiniz.

2016-berke-galata-yatak-odasi.JPG
Beyaz-Yatak-Odaları-1.JPG
c5a141a6f138367838bdcec94779aed7.JPG
istikbal-beyaz-modern-yatak-odasi-takimi.JPG
prada-country-yatak-odasi-6-kapili-48130-10-B.JPG
santana-modern-yatak-odasi-takimi-1-45658-17-B.JPG
u85518inci-beyaz-yatak-odasi-2000-tl-3000-tl-arasi.htm-23691-85-B.JPG
WA3-101.JPG
yatak odası.JPG

gerçekten beyaz yatak odaları odayı çok ferah ve aydınlık gösteriyor asla modası geçmeyen bir renk olduğu için uzun yıllarca kullanılacak bir tercih olacaktır. benimde yatak odamın değişim zamanı geldiğinde tercihimi beyaz yatak odalarından almak olacak avangard tarzları seviyorum ben çok klasik olmayacak ama şık görünecek modern yatak odası modelim şimdiki kullandığım model olduğu için biraz tarz değiştirmek istiyorum:)

beyaz mobilya gerçekten alana farklı bir güzellik katıyor. Hem geniş gösteriyor hemde ferahlık hissi uyandırıyor . Daha önce siyah ve kahve yatak odası kullandım kendi evime taşınınca mobilyalarımın tümünü beyaz renkten yana kullanmayı düşünüyorum. Ayrıca konu içinde yer alan beyaz yatak odası mobilyalarına da bayıldım . Paylaşım için teşekkürler.

Geri