Modern ve Spor Yatak Odaları 2013 Modelleri

  • Konbuyu başlatan TİTAN
  • Başlangıç tarihi
TİTAN

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Modern ve Spor Yatak Odaları 2013 Modelleri
Bu konu; Modern Yatak Odaları 2013 Modelleri hakkında bilgiler vermektedir.


Sevgili melekler, ev dekorasyonunda dinlenme alanlarımız olan yatak odalarımızın dekore edilmesi de hayli önemlidir. Huzurlu ve verimli bir uyku çekmek için bilinçli bir şekilde dekore edilmesi gereken yatak odalarımızın aynı zamanda da şık olmasını isteriz. Dikkat etmemiz gereken noktalardan biri yatak odamızı gereksiz eşyalarla doldurmamaktır. Bunun dışında yatak odanızı dekore ederken önem vermeniz gereken noktaları aşağıdaki makalede bulabilir, modern ve spor yatak odaları 2013 modellerini galerimizden inceleyebilirsiniz..


modern_yatak_odasi-3de.jpg
1- Kesinlikle ergonomik bir yatağa sahip olmalısınız.Kesintisiz ve rahat bir uyku o zaman çekebilirsiniz.

2- Yatak odanızı güneş ışığını yeterli derecede alan bir odaya kurmalısınız

3- Çoğu insanların yapmış olduğu tek marka mobil takımına bağlı kalmayabilirsiniz.farklı markalardaki farklı ürünler ile güzel bir yatak odası oluşturabilirsiniz.

4- Yatak odalarımızda kullandığımız komidinler çoğunlukla yatak kenarlarında kullanıldığı için kaybolurlar.Bunun için yatağın bir yanına antika bir sehpa diğer yanına da güzel bir şifonyer koyabilirsiniz.

5- Yatak odanız geniş bir alana sahip ise bunu mutluka iyi değerlendirmelisiniz.Örnek vericek olursak yatak odanızın boş bir duvar kenarına küçük bir fiskos masası ve koltukları koyarak kendinize bir okuma köşesi oluşturabilirsiniz.

6- Yatak odanızı daha romantik bir alan yapmak isitiyorsanız doğal tonlarda bir Josephine’i yata ucunuzda bulundurabilir yada daha klasik çizgilerde sandık ve kanepe ile sıcak bir ortam kurabilrisiniz.

7- Küçük bir yazı masası sayesinde yatak odanızı çok yönlü daha kullanışlı hale getirebilirsiniz.

8- Eğer yatak odanıza televizyon yada bunun gibi herhangi bir eşya koyacak iseniz açık raf sistemi kullanmanızı öneririm.

9- Yatak odanızın dekorasyonunda daha çok sıcak renklere yer verin.Böylece kafanız birazcık daha olsa rahatlamış olur ve ayrıca yorgunluk yaratan o keskin görüntüleri ortadan kaldırmış olursunuz.

10- Odanızda ki yatağı kesinlikle pencere ile kapı arasında bulundurmayın çünkü burdaki hava akımı yüzünden hasta olmanızın ihtimali çok yüksek.

11- Yatak odanızın duvar yapımında ses yalıtımlı ürünler kullanabilirsiniz.

12- eğer yatak odanız dar bir alana sahip ise kesinlikle sürgü kapaklı dolap sistemi kullanın.

13- Dar alanı genişletebilmek için yatak odanızda daha çok ayna vb. ürüne yer verebilirsiniz.

14- Belirli kumaşlar ışık ile birleştikleri zaman daha farklı görüntüler ortaya çıkar.Örneğin ipek yada tafta gibi ürünler…

15- Odanız için yerden aydınlatma kesinlikle idealdir.Ancak siz yinede yukardan yada başka bir yerden ısınmak istiyorsanız ısı kaynağının tüm odaya eşit miktarda sıcaklık verdiğine emin olun.
 
Üst