Modern yatak odaların da en yeni modeller

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Modern yatak odaların da en yeni modeller
Günümüz de yatak odaların da modern tasarım rüzgarları esmeye devam ediyor. Yatak odasın da dekorasyonun tarzına karar vermek için öncelikle zevkinizi ve size kendinizi iyi hissettirecek tarzları seçmeniz de fayda olacaktır. Sonuçta tüm günün stresini ve yorgunluğunu en iyi atabileceğiniz ortamı yatak odanız da bulursunuz. Güne zinde ve pozitif bir şekil de uyanmanız için yatak odanızın tamamen içinize sinmesi gerekirken konforu ve dekorasyonunu da unutmamak gerekiyor.

Spor görünümlü yatak odası takımları son zamanlar da çiftler tarafından büyük ölçü de rağbet görüyor. Gösterişten ve klasik mobilyadan uzak bir çizgi sunan modern yatak odası takımlarını piyasa da farklı mobilya markalarının koleksiyonların da değişik fiyat aralıkları ile bulabilirsiniz.

2018 yatak odası.JPG
en yeni yatak odası modelleri.JPG
modern yatak odaları.JPG
modern yatak odası fiyatları.JPG
modern yatak odası takımları.JPG
yatak odası dekorasyonu.JPG
yatak odası modelleri.JPG
yatak odası.JPG
yeni yatak odaları.JPG

Günümüz de özellikle yeni yapıların birçoğun da giyinme odası modelleri bulunuyor. Bu yüzden çiftlerin birçoğu gardrop modellerini kullanmayı tercih etmiyor ve yatak odasın da yatak, komidin ve tuvalet aynasını tercih ederek elbise dolabını devre dışı bırakıyorlar. Böyle yapmakla yatak odaların da daha geniş ve ferah bir yaşam alanı oluşuyor. Siz de bu şekil de alacağınız modern yatak odası takımın da düşünebilirsiniz. Belkide giyinme odası bulunduğundan dolayı elbise dolabını koyacağınız alan yeteri kadar mevcut olmayabilir yada koyduğunuz da çok kısıtlı ve dar bir alan oluşacaktır. Bu aşama da elbise dolabını iptal edip geri kalan yatak odası için mobilya ihtiyaçlarınızı tercih edebilirsiniz.

Yatak odasına ufak tefek dokunuşlar ile estetik bir görünüm de sağlayarak görselliğini ön plana çıkarmak tabiki de özellikle biz bayanların elin de olan birşey... Sadece mobilyalar dekorasyon için yeterli değildir. Bazen küçük bir aksesuar, halı, perde, aydınlatıcı ürünleri gibi ayrıntılar dekorasyona büyük bir katkı sağlamaktadır. Modern yatak odası dekorasyonu için ip uçları konumuz da işinize yarayacak bilgileri bulabilirsiniz.

Benim yatak odası mobilyam bayağı yıpranmış. Değiştirmeyi düşünüyorum . Daha önce siyah ve kahve rengi mobilya tercihim olmuştu. Bu sefer beyaz renk almayı düşünüyorum. Paylaştığınız son görselide çok beğendim. Gayet şık ve kullanışlı görünüyor. Dolapta yatakta bayağı geniş tam istediğim gibi.

bende kesinlikle yatak odası mobilyasında modern mobilya taraftarıyım klasik yada avangard türden mobilyaları nedense bir türlü sevemedim bana çok abartılı geliyor benimde yatak odası ve salon mobilya modüler modern tasarımlardan oluşuyor vede çok memnunum yatak odamız çok fazla büyük olmadığı için sürgülü olan dolaplardan tercih ettim yıllardır kullanıyorum gayet sağlam çıktı ve halende sanki ilk günki gibi yepyeni tekrar alacak olsam kesinlikle modern yatak odası alırdım

Geri