1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    601
    Ödül Puanları:
    0

Modern yatak odası tasarımları

Konu, 'Tüm Bilgiler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Evinizdeki yatak odanızı dekore edecek ya da yenisiyle değiştirmek mi istiyorsunuz bayanlar... [​IMG]

Modern bir yatak odası istiyor ama nereden başlayacağınızı bilmiyorsunuz. Kişisel zevklerine göre kendi tasarımlarını yapmak isteyen bireylerin sıklıkla karşılaştıkları bir duvardır bu.

Modern dekorasyonda öncelikli olan fonksiyonun da form kadar önemli olduğunu bilmektir. Ayrıca pek çok aksesuar kullanımına da müsait olan tarzda, karmaşayı önlemek mühimdir.

Temiz çizgiler ve nötr arka plan tonları, parlak renklerde ve farklı tasarımlardaki aksesuarları dengeler.

Aydınlatma, bu stili diğer popüler tasarımlardan ayıran başlıca öğedir. Çünkü yatak odası her şeyden önce rahatlatıcı ve davetkar olmalıdır.

2. cimcime eses

cimcime eses Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    785
    Ödül Puanları:
    0
    Büyük yatak odaları nedense çok soğuk geliyor bana...
    Modern olsa bile bu tarzlar hoşuma gitmiyor...

3. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzeller.yalnız byl bir odada uyku moduna giremem hahaha[​IMG]

4. MAGENTA

MAGENTA Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    49
    Ödül Puanları:
    28
    bende böyle odaları hep daha düzenli buluyorum

Modern yatak odası tasarımları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni Modern Yatak Odası Takımları 2012

Yeni Modern Yatak Odası Takımları 2012

yeni yatak odası modelleri yeni yatak odası takımları Yıllardır kullandığınız yatak odası takımı beni değiştirin diye bağırıyorsa sizin artık mobilyacıları şöyle bir gezme zamanınız geldi demektir melekler :) Hem kullanışlı, hem rahat hem de modern bir yatak odası takımı almak istiyorsanız alışverişe çıkmadan önce yeni yatak odası modelleri içeren resimlerimize bir göz atıp fikir sahibi...
  2. En Modern Yatak Odası Cibinlikleri

En Modern Yatak Odası Cibinlikleri

Modern Cibinlik Modelleri Yatak Odası Cibinlik Modelleri En Yeni Yatak Odası Cibinlik Modelleri Yatak odalarında cibinlikten yararlanma son dönemlerde adeta moda olmuş tercihler arasında yer almaktadır. En modern cibinlik modelleri olarak bilinen cibinlik modellerini koymuş olduğum resimleri inceleyerek ya da internette araştırma yaparak inceleyebilirsiniz. Cibinlikli karyola seçiminiz ya da...
  3. 2014 En Modern Yatak Odası Halıları

2014 En Modern Yatak Odası Halıları

En Yeni Yatak Odası Halıları Modern Yatak Odası Halıları 2014 Yeni Sezon Modern Yatak Odası Halı Modelleri Yatak odası dekorasyonları son derece özen gösterilen bir oda dekorasyonu olmakla beraber birçok kişinin en zorlandıkları dekorasyonlar arasında yer almaktadır. Özellikle dar yatak odası dekorasyonu yapmak zorunda olanlar hem mobilya hem de halı tercihleri sırasında zorluk...
  4. 2014 Modern Yatak Odası Takımları

2014 Modern Yatak Odası Takımları

Lüks Yatak Odası Takımları 2014 Yeni Sezon Yatak Odası Takımları En Modern Yatak Odası Takımları 2014 yılında yatak odası dfekorasyonunda yenilikarayışı içine girdiyseniz bu tercihinizi lüks yatak odası takımları ile gerçekleştirebilirsiniz. Yatak odası dekorasyonlarınızı yenileyebil mek için bu yatak odası modellerini incelemek isterseniz bir an önce seçimde bulunmak için sitemizi ziyaret...
  5. Modern ve şık giyinme odası dolabı tasarımları

Modern ve şık giyinme odası dolabı tasarımları

Son yıllar da birçok evin gözdesi haline gelen giyinme odaları, farklı tasarımlarla büyük ilgi görüyor. Kiralık yada satılık bir ev baktığınız da bile artık giyinme odasının olup olmadığına mutlaka dikkat edersiniz... Giyinme odaları farklı büyüklüğün yanısıra değişik mobilya ve raf sistemleri ile hayatınuza büyük kolaylıklar getiriyor. Öncelikle size daha çok ve geniş yaşam alanları...

Sayfayı Paylaş