1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    601
    Ödül Puanları:
    0

Modern yatak odası tasarımları

Konu, 'Tüm Bilgiler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Evinizdeki yatak odanızı dekore edecek ya da yenisiyle değiştirmek mi istiyorsunuz bayanlar...
    < Konu Resmi..>

Modern bir yatak odası istiyor ama nereden başlayacağınızı bilmiyorsunuz. Kişisel zevklerine göre kendi tasarımlarını yapmak isteyen bireylerin sıklıkla karşılaştıkları bir duvardır bu.

< Konu Resmi..>

Modern dekorasyonda öncelikli olan fonksiyonun da form kadar önemli olduğunu bilmektir. Ayrıca pek çok aksesuar kullanımına da müsait olan tarzda, karmaşayı önlemek mühimdir.

< Konu Resmi..>

Temiz çizgiler ve nötr arka plan tonları, parlak renklerde ve farklı tasarımlardaki aksesuarları dengeler.

< Konu Resmi..>

Aydınlatma, bu stili diğer popüler tasarımlardan ayıran başlıca öğedir. Çünkü yatak odası her şeyden önce rahatlatıcı ve davetkar olmalıdır.

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

2. cimcime eses

cimcime eses Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    785
    Ödül Puanları:
    0
    Büyük yatak odaları nedense çok soğuk geliyor bana... Modern olsa bile bu tarzlar hoşuma gitmiyor...

3. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzeller.yalnız byl bir odada uyku moduna giremem hahaha< Konu Resmi..>

4. MAGENTA

MAGENTA Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    49
    Ödül Puanları:
    28
    bende böyle odaları hep daha düzenli buluyorum

Modern yatak odası tasarımları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Modern Yatak Odası Modelleri 2012

Modern Yatak Odası Modelleri 2012

yatak odası takımları 2012 yatak odası takımları yatak odası modelleri 2012 Evini yenilemeyi düşünenler ve yeni evlenecekler için yepyeni yatak odası takımları paylaşmak istiyoruz sizlerle melekler :) Yabancı kataloglardan derlediğimiz bu modellerden beğendiğiniz olursa yaptırabilirsiniz. Eğer evinizi modern tarzda döşeyecekseniz, seçtiğimiz modeller tam size göre. Buyrun.. :tik:
  2. En Modern Yatak Odası Cibinlikleri

En Modern Yatak Odası Cibinlikleri

Modern Cibinlik Modelleri Yatak Odası Cibinlik Modelleri En Yeni Yatak Odası Cibinlik Modelleri Yatak odalarında cibinlikten yararlanma son dönemlerde adeta moda olmuş tercihler arasında yer almaktadır. En modern cibinlik modelleri olarak bilinen cibinlik modellerini koymuş olduğum resimleri inceleyerek ya da internette araştırma yaparak inceleyebilirsiniz. Cibinlikli karyola seçiminiz ya da...
  3. 2014 En Modern Yatak Odası Halıları

2014 En Modern Yatak Odası Halıları

En Yeni Yatak Odası Halıları Modern Yatak Odası Halıları 2014 Yeni Sezon Modern Yatak Odası Halı Modelleri Yatak odası dekorasyonları son derece özen gösterilen bir oda dekorasyonu olmakla beraber birçok kişinin en zorlandıkları dekorasyonlar arasında yer almaktadır. Özellikle dar yatak odası dekorasyonu yapmak zorunda olanlar hem mobilya hem de halı tercihleri sırasında zorluk...
  4. 2015 Yatak Odası Takımlarıyla Modern Görünümlü Alanlar

2015 Yatak Odası Takımlarıyla Modern Görünümlü Alanlar

2015 Yatak Odası Takımı Modelleri Modern Görünümlü Yatak Odası Takımı Modelleri Yeni Sezon Yatak Odası Takımı Modelleri Sade ve şık; lüks- modern görünümlü ya da spor görünümlü yatak odası modellerini odalarınızda yaşatmak için öncelikle sizler için 2005 sezonunun en trend olabileceğiniz düşündüğüm yatak odaları dekorasyonlarını bir araya getirdim. Resim galerimi incelediğiniz zaman her...
  5. Japon Stili Yatak Odası Tasarımları 2014

Japon Stili Yatak Odası Tasarımları 2014

japon yatak odaları, japon yatak odası 2014, 2014 japon yatak odası tasarımları Sevgili melekler, doğallıkları, sadelikleri ve ergonomisiyle bilinen Japon ev dekorasyonlarından yatak odası tasarımlarını sizler için araştırdık. Genişliğin ve ferahlığın göze çarptığı Japon yatak odası tasarımlarında evin içinde bulunabilecek duvarlar ya yok ya da minimuma indirilmiş. Doğanın zen felsefesini...

Sayfayı Paylaş