Momfortbaby kanguru kullananlar var mı nasıl önerir misiniz?

• Konbuyu başlatan bebeğimekavuştum
  • Başlangıç tarihi
B

bebeğimekavuştum

Forum Okuru
Momfortbaby kanguru kullananlar var mı nasıl önerir misiniz?

Momfortbaby kanguru melek kadınlar kulubü momfortbaby kanguru fiyat forum'da.​

Merhabalar 2 ay önce bir kız çocuğum doğdu şu an tek eksiği kanguru acaba bebeğimin rahat edeceği bir kanguru var mıdır? Momfortbaby kanguru nasıl kullananların var mı acaba bebek rahat ediyor mu ya da size herhangi bir sıkıntı çıkarıyor mu momfortbaby kanguru fiyatı ne kadar ve nereden satın alabilirim bilenler var mıdır? Yaz geliyor dışarı çıktığım zaman bebek arabasını her zaman alamıyorum onun için kanguru ile olmasını istiyorum momfortbaby kanguru önerir misiniz?

Merhabalar
Bebeğinizi umarım sağlıklı ve şekilde büyütürsünüz. Kanguru aslında bebeği taşımak için çok avantajlı oluyor anneler için kucağınızda olduğu için iki elinizi de rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. Bebek arabası ise daha uzun yolda tercih edilebilmektedir. Momfortbaby kanguru oldukça kullanışlı özellikle erkek bebekleri için rahat oturum sağlayan konforlu bebeğinizi sıkmayacak sizi rahatsız etmeyecek şekilde dizayn edilmiştir. Aslında kangurular bebeğiniz doğduktan itibaren kullanabileceğiniz aparatlardır. Bebeğinizi 4 yaşa kadar kanguru ile taşıyabilirsiniz. Omurga ve kalça gelişimini destekleyen momfortbaby kanguru anne karnındaki gibi doğal bir pozisyon sağlar bebeğe. Bu pozisyon zaten bebeklerin en rahat ettiği pozisyonlardan biridir. Hatta kangurunun bir avantajı da anne sıcaklığını yakından hissedebilmesidir bebeğin.

Sizin için kanguru seçimi hakkında da bir yazı paylaşmak istiyorum dilerseniz aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz. ''Bebekleriniz için kanguru seçimi'' konumuz sizler için ve kanguru düşünenler için.

Geri